Strona główna Aktualności Redakcja serwisu Instrukcja obsługi BIP Rejestr zmian Polityka prywatności

Aktualności


1
wspólne zdjęcie uczestników spotkania
2021-02-26 nowe!

Spotkanie z drużyną „Chemika Police”

Reprezentacja drużyny Grupy Azoty Chemik Police gościła dziś u wojewody Zbigniewa Boguckiego i wicewojewody Marka Subocza. W spotkaniu z udziałem prezesa Grupy Azoty Police dr Wojciecha Wardackiego uczestniczyły zawodniczki: Martyna Grajber - kapitan zespołu, Marlena Kowalewska, Agnieszka Kąkolewska, Paulina Maj-Erwardt, Natalia Mędrzyk i Paulina Bałdyga, trener drużyny Ferhat Akbas i prezes klubu Paweł Frankowski.

czytaj wiecej
2
wojewoda i komendant główny PSP
2021-02-22

Samochody dla zachodniopomorskich OSP

22 samochody ratowniczo-gaśnicze o wartości 18 mln zł przekazano jednostkom ochotniczych straży pożarnych województwa zachodniopomorskiego.

czytaj wiecej
3
baner samorząd
2021-02-18

Gdzie rodzinom w Polsce żyje się najlepiej? Na to pytanie odpowie konkurs Samorząd PRO FAMILIA 2021

31 marca br. mija termin zgłoszeń do konkursu Samorząd Pro Familia 2021, kierowanego do tych gmin, które realizują lokalną politykę prorodzinną. np.: finansują z własnego budżetu jednorazowe wypłaty z tytułu urodzenia dziecka, tzw. becikowe bądź stosują ulgi w opłatach za odbiór odpadów komunalnych dla rodzin z dziećmi, lub wspierają rozwój mieszkalnictwa dla rodzin.

czytaj wiecej
4
uczestnicy konferencji
2021-02-17

Inwestycje drogowe wspierają rozwój Pomorza Zachodniego

Inwestycje drogowe na Pomorzu Zachodnim były tematem dzisiejsze konferencji prasowej z udziałem ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, wiceministrów Marka Gróbarczyka i Rafała Webera, posłów: Michała Jacha, Artura Szałabawki i Leszka Dobrzyńskiego, wojewody zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego, wicewojewody Marka Subocza, dyrektora szczecińskiego oddziału GDDKiA Łukasza Lendnera, radnej wojewódzkiej Małgorzaty Jacyny-Witt oraz wójtów i burmistrzów oraz radnych z województwa zachodniopomorskiego.

czytaj wiecej
5
grafika z datą rozpoczęcia szczepień osób powyżej 70 roku życia - 25 stycznia
2021-01-22

Szczepienie seniorów w hali Netto Arena.

Szczepienie przeciw Covid-19 osób w wieku 70+ rozpoczyna się 25 stycznia. Wszystkie osoby zarejestrowane do szczecińskiego Szpitala Klinicznego nr 2 na Pomorzanach, będą szczepione w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena przy ulicy Szafera 3/5/7 na Osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie! W przeddzień szczepienia pacjent otrzyma sms z adresem miejsca szczepienia i przypomnieniem terminu.

czytaj wiecej
6
grafika: zdjęcie rodziny
2021-01-21

Znajdźmy miejsce w Polsce, gdzie rodzinom żyje się najlepiej! - rusza konkurs „Samorząd Pro Familia 2021”

Minister Rodziny i Polityki Społecznej, Marlena Maląg podczas konferencji prasowej 19 stycznia ogłosiła start konkursu „Samorząd Pro Familia”, który ma na celu docenienie prorodzinnych działań prowadzonych przez władze lokalne i inspirowanie do podejmowania oddolnych inicjatyw na rzecz rodziny.

czytaj wiecej
7
obraz ze strony z mapą zakażeń
2020-11-25

Zakażenia koronawirusem. Dane na stronie - gov.pl

Informacje na temat liczby zakażeń koronawirusem, z podziałem na województwa, powiaty etc. można znaleźć na stronie www.gov.pl/web/koronawirus .

czytaj wiecej


pokaż archiwalne
cofnij do druku na górę