Strona główna Aktualności Redakcja serwisu Instrukcja obsługi BIP Rejestr zmian Polityka prywatności

Aktualności


1
konferencja prasowa wojewody
2021-05-17 nowe!

Szczepienia w szpitalu tymczasowym na Netto Arenie

W połowie czerwca punkty szczepień w szpitalu tymczasowym na Netto Arenie zostaną przeniesione do szpitala patronackiego na Pomorzanach. 10 czerwca zostanie zamknięty punkt A. Do 16 czerwca będzie funkcjonował punkt B. Plan zamknięcia szpitala tymczasowego przedstawił podczas konferencji prasowej wojewoda Zbigniew Bogucki.

czytaj wiecej
2
śmigłowiec w powietrzu
2021-05-13

Ćwiczenie z użyciem syren alarmowych

Od 17 do 21 maja br. odbywać się będzie ćwiczenie taktyczno-specjalne „RENEGADE/SAREX-21” organizowane przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych.

czytaj wiecej
3
podpisanie umowy
2021-05-10

Środki europejskie pomogą zrekultywować zdewastowany teren w Policach

15,3 mln zł dotacji z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020, przekazane przez NFOŚiGW, pozwoli m.in. na usunięcie niewłaściwie składowanych odpadów przy ul. Kamiennej w Policach, zagrażających zdrowiu mieszkańców. Całkowity koszt projektu Powiatu Polickiego to ponad 18 mln zł.

czytaj wiecej
4
konferencja prasowa przed budynkiem KPP w Sławnie
2021-05-07

Nowa siedziba Komendy Powiatowej Policji w Sławnie

- Bardzo się cieszę, że mamy dzisiaj okazję stanąć przed Komendą Powiatową Policji w Sławnie, nowym budynkiem i inwestycją, którą rozpoczynaliśmy w 2018 roku – powiedział wiceminister Paweł Szefernaker, który w piątek (7 maja br.) odwiedził nową siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Sławnie w województwie zachodniopomorskim.

czytaj wiecej
5
wojewoda w punkcie szczepień
2021-05-05

Kolejne Punkty Szczepień Powszechnych w regionie

Punkty Szczepień Powszechnych rozpoczęły dziś szczepienia w Szczecinie, Stargardzie, Świeszynie, Świnoujściu, Karlinie, Kołobrzegu i Człopie. Punkty w Szczecinie i Stargardzie odwiedził dziś wojewoda Zbigniew Bogucki.

czytaj wiecej
6
logo GUS
2021-04-01

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który będzie w pełni realizowany przy użyciu interaktywnego formularza spisowego dostępnego na stronie GUS.

czytaj wiecej
7
obraz ze strony z mapą zakażeń
2020-11-25

Zakażenia koronawirusem. Dane na stronie - gov.pl

Informacje na temat liczby zakażeń koronawirusem, z podziałem na województwa, powiaty etc. można znaleźć na stronie www.gov.pl/web/koronawirus .

czytaj wiecej


pokaż archiwalne
cofnij do druku na górę