Strona główna Aktualności Redakcja serwisu Instrukcja obsługi BIP Rejestr zmian Polityka prywatności

Aktualności


1
niebieski konik na biegunach na białym tle - logo programu Maluch+
2020-08-07 nowe!

Szansa na dofinansowanie opieki nad najmłodszymi

Za miesiąc, 7 września rozpocznie się nabór do programu „Maluch+” na 2021 r. Już dziś zachęcamy samorządy i podmioty niepubliczne do zainteresowania się rządowym programem. „Maluch+” umożliwia uzyskanie dotacji na tworzenie i utrzymanie miejsc w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów.

czytaj wiecej
2
budynek ZUW od frontu
2020-08-06

Oddział zakaźny w Koszalinie dla pacjentów z koronawirusem

Szpital wojewódzki w Koszalinie ponownie będzie przyjmować pacjentów hospitalizowanych z powodu COVID-19. Po posiedzeniu zespołu zarządzania kryzysowego, decyzją wojewody, liczba łóżek w koszalińskim szpitalu wojewódzkim zwiększy się do 14.

czytaj wiecej
3
warta honorowa przy trumnie w katedrze
2020-08-05

Pożegnanie Edmunda Bilickiego

W Katedrze św. Jakuba Apostoła oraz na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie żegnano dziś śp. Edmunda Bilickiego. W uroczystościach pogrzebowych obok rodziny, przyjaciół i współpracowników uczestniczyli minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk, poseł do Parlamentu Europejskiego Joachim Brudziński i wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz.

czytaj wiecej
4
plakat promujący nabór do rady
2020-08-03

Nabór do Młodzieżowej Rady Ekologicznej

Jesteś uczniem lub studentem w wieku 13-21 lat i chciałbyś/chciałabyś włączyć się aktywnie w działanie na rzecz ochrony środowiska? Masz głowę pełną pomysłów jak ograniczyć negatywny wpływ działalności człowieka na otaczający nas świat? Pojęcie “zrównoważony rozwój” czy “zasoby odnawialne” nie są Ci obce?

czytaj wiecej
5
2020-07-31

Dofinansowanie dla spółek wodnych

1 mln 450 tys. zł. trafi do 38 spółek wodnych województwa zachodniopomorskiego. Umowy ze spółkami podpisał wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz

czytaj wiecej
6
2020-07-30

Droga w Resku wyremontowana w ramach FDS

W centrum Reska ulica Jedności Narodowej zyskała nowy wygląd dzięki wsparciu środków z Funduszu Dróg Samorządowych

czytaj wiecej


pokaż archiwalne
cofnij do druku na górę