Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Centrum prasowe - Aktualności

Aktualności


1
inspektor WIOŚ mierzy jakość powietrza w pobliżu zakładu
2021-10-21

Trwa dogaszanie pożaru przy Stołczyńskiej w Szczecinie

Dzisiaj około godz. 6.20 strażacy zlokalizowali źródło pożaru na terenie zakładu przetwarzania zużytych opon przy ul. Stołczyńskiej 100 w Szczecinie. Trwa dogaszanie, które może potrwać do wieczora. W akcję aktualnie zaangażowanych jest 5 zastępów straży pożarnej.

czytaj wiecej
2
akcja gaśnicza na terenie zakładu
2021-10-20

Pożar na terenie zakładu pirolizy opon przy ul. Stołczyńskiej 100 w Szczecinie

Dziś (20 października) około godz. 17.30 na terenie zakładu pirolizy opon przy ul. Stołczyńskiej 100 w Szczecinie, doszło do pożaru. Na miejscu działa 10 zastępów Państwowej Straży Pożarnej. Wiatr kieruje chmurę gęstego dymu w stronę Odry.

czytaj wiecej
3
od lewej: poseł Leszek Dobrzyński, wójt Bielic Iwona Kochel i wicewojewoda Tomasz Wójcik przecinają wstęgę na boisku
2021-10-20

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych - nowa nawierzchnia boiska w Bielicach

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielicach ma nową nawierzchnię na boiskach sportowych i rozbiegu do skoku w dal. Wicewojewoda Tomasz Wójcik uczestniczył w uroczystym otwarciu kompleksu boisk. Zadanie zostało w całości sfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

czytaj wiecej
4
Wojewoda podpisuje akt erekcyjny, obok dyrektor szpitala i marszałek województwa
2021-10-19

Nowa inwestycja w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie

Za dwa lata na terenie Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie powstanie nowy budynek, w którym będą działać oddziały zakaźne i poradnie specjalistyczne. Na dachu budynku znajdzie się lądowisko dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W ramach projektu kupiona zostanie aparatura medyczna i wyposażenie.

czytaj wiecej
5
mapa województwa zachodniopomorskiego z naniesionymi kwotami dla poszczególnych powiatów
2021-10-13

Wsparcie dla Domów Pomocy Społecznej

1 438 800 zł to kolejna transza dodatkowych środków z budżetu państwa dla 32 Domów Pomocy Społecznej w województwie zachodniopomorskim. Dotacje zostaną przekazane na podstawie umów podpisanych przez Wojewodę Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego 17 powiatom i miastu Koszalin prowadzącym placówki.

czytaj wiecej
6
fragment kontenera z napisem #szczepimysię
2021-10-12

Objazdowe Punkty Szczepień - harmonogram

W celu bezpośredniego dotarcia do jak największej liczby niezaszczepionych przeciw COVID-19 mieszkańców województwa zachodniopomorskiego w poszczególnych sołectwa i dzielnicach pojawią się Objazdowe Punkty Szczepień.

czytaj wiecej
7
wojewoda przy mównicy, w tle wyświetlona na telewizorze grafika z ogólną kwotą dofinansowania, z tyłu prezes WFOŚiGW
2021-10-12

Dofinansowanie do utylizacji odpadów medycznych

Dziewięć zachodniopomorskich szpitali otrzyma łącznie 225 tysięcy złotych dotacji na bezpieczne zagospodarowanie zakaźnych odpadów medycznych, które powstały w związku z pandemią COVID-19. Dziś w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim zostały podpisane umowy z dyrektorami szpitali w: Szczecinie, Barlinku, Białogardzie, Gryficach, Kamieniu Pomorskim, Kołobrzegu, Świnoujściu (umowy ze szpitalami MSWiA w Koszalinie oraz Szpitalem w Gryfinie zostaną podpisane w innym terminie).

czytaj wiecej
8
2021-09-29

Konkursu „Wokół symboli narodowych” z Kasztanką Marszałka Piłsudskiego w tle - patronat wojewody zachodniopomorskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych klas II i III do udziału w konkursie „Wokół symboli narodowych” z Kasztanką Marszałka Piłsudskiego w tle.

czytaj wiecej
9
obraz ze strony z mapą zakażeń
2020-11-25

Zakażenia koronawirusem. Dane na stronie - gov.pl

Informacje na temat liczby zakażeń koronawirusem, z podziałem na województwa, powiaty etc. można znaleźć na stronie www.gov.pl/web/koronawirus .

czytaj wiecej


pokaż archiwalne
cofnij do druku na górę