Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Wojewoda i Urząd - Wydziały ZUW Szczecin - Wydział Koordynacji Świadczeń - Dane teleadresowe

Dane teleadresowe

Dane teleadresowe

Biuro Obsługi Interesanta - pok. 138

1. Katarzyna Jarymowicz - tel. 091 4303070

3. Małgorzata Leśniczy - tel. 0914303087

 

Sekretariat  - pok. 155

1. Paulina Szynkowska

tel. 091 4303091

ks@szczecin.uw.gov.pl

Windykacja

1. Renata Samsel

rsamsel@szczecin.uw.gov.pl

 

Pracownicy Wydziału Koordynacji Świadczeń

1. Honorata Księżopolska - hksiezopolska@szczecin.uw.gov.pl

2. Martyna Bartnik - mbartnik@szczecin.uw.gov.pl

3. Diana Pyła - dpyla@szczecin.uw.gov.pl

4. Małgorzata Krzemieniecka-Walerowska - mkrzemieniecka@szczecin.uw.gov.pl

5. Katarzyna Łuszkiewicz - kluszkiewicz@szczecin.uw.gov.pl

6. Dorota Dauksza - ddauksza@szczecin.uw.gov.pl

7. Katarzyna Kropa - kkropa@szczecin.uw.gov.pl

8. Magdalena Piechota - mpiechota@szczecin.uw.gov.pl

9. Ewa Czaińska-Mincikiewicz - eczainska@szczecin.uw.gov.pl

10. Elżbieta Olejarczyk - eolejarczyk@szczecin.uw.gov.pl

11. Katarzyna Szocik - kszocik@szczecin.uw.gov.pl

12. Justyna Ambruzd - jambruzd@szczecin.uw.gov.pl

13. Iwona Żmura - izmura@szczecin.uw.gov.pl

14. Michalina Wesołowska - mwesolowska@szczecin.uw.gov.pl

15. Anna Oleksy - aoleksy@szczecin.uw.gov.pl

16. Katarzyna Wituszyńska - kwituszynska@szczecin.uw.gov.pl

17. Beata Zuzel - bzuzel@szczecin.uw.gov.pl

18. Agnieszka Putzlacher-Wicher - aputzlacher@szczecin.uw.gov.pl

19. Małgorzata Leśniczy - mlesniczy@szczecin.uw.gov.pl

20. Katarzyna Jarymowicz - kjarymowicz@szczecin.uw.gov.pl

21. Beata Zielińska - bzielinska@szczecin.uw.gov.pl

22. Wioletta Stańczyk - wstanczyk@szczecin.uw.gov.pl

23. Joanna Potasińska - jpotasinska@szczecin.uw.gov.pl

24. Joanna Cuber - jcuber@szczecin.uw.gov.pl

25. Agnieszka Buczkowska - abuczkowska@szczecin.uw.gov.pl

26. Baeata Tyranowska - btyranowska@szczecin.uw.gov.pl

27. Katarzyna Myszak - kmyszak@szczecin.uw.gov.pl

 

 

 

 

 

 

 


cofnij do druku na górę