Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Dla mieszkańców - Zdrowie - Wojewódzka Komisja ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych - Posiedzenia składów orzekających Komisji

Posiedzenia składów orzekających Komisji

luty 2023 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-22/2022 3 lutego 2023 r. godz. 9:00 8 A. Różewicz
J. Świerzko-Bukowska
A. Jurczak
M. Kołban
2 KW-1/2022 13 lutego 2023 r. godz. 12:00 8 A. Klich
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
3 KW-25/2022 13 lutego 2023 r. godz. 13:00 8 B. Mużyło
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
4 KW-29/2022 17 lutego 2023 r. godz. 9:00 8 M. Hnatyszyn
E. Dąbrowska
M. Kołban
A. Jurczak
5 KW-20/2022 17 lutego 2023 r. godz. 12:00 8 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
6 KW-26/2022 24 lutego 2023 r. godz. 13:00 8 J. Świerzko-Bukowska
K. Styszyńska
D. Fryc
J. Stolarczyk

 

styczeń 2023 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-18/2022 9 stycznia 2023 r. godz. 9:30 8 K. Styszyńka
B. Mużyło
A. Pietruszkiewicz
D. Fryc
2 KW-22/2022 11 stycznia 2023 r. godz. 13:00
odwołane
8 A. Różewicz
J. Świerzko-Bukowska
A. Jurczak
M. Kołban
3 KW-23/2022 13 stycznia 2023 r. godz. 9:00 8 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
4 KW-7/2022 18 stycznia 2023 r. godz. 9:00 8 J. Świerzko-Bukowska
K. Styszyńska
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
5 KW-II 7/2020 20 stycznia 2023 r. godz. 13:00
odwołane
8 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
M. Kołban
6 KW-II 32022 27 stycznia 2023 r. godz. 9:00 8 A. Różewicz
E. Dąbrowska
B. Kowzan-Mickiewicz
R. Kosik-Warzyńska
7 KW-29/2022 27 stycznia 2023 r. godz. 11:00 8 M. Hnatyszyn
E. Dąbrowska
M. Kołban
A. Jurczak

 

grudzień 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-23/2022 2 grudnia 2022 r. godz. 13:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
2 KW-21/2022 6 grudnia 2022 r. godz. 10:00 8 B. Mużyło
K. Styszyńska
D. Fryc
J Stolarczyk
3 KW-II 4/2022 12 grudnia 2022 r. godz. 11:00 8 B. Mużyło
A. Różewicz
A. Jurczak
E. Lachowicz
4 KW-17/2022 13 grudnia 2022 r. godz. 12:30 9-10 M. Hnatyszyn
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
5 KW-20/2021 13 grudnia 2022 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
6 KW-25/2022 13 grudnia 2022 r. godz. 14:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
7 KW-22/2022 14 grudnia 2022 r. godz. 9:00
odwołane
owalna A. Różewicz
J. Świerzko-Bukowska
A. Jurczak
M. Kołban
8 KW-II 3/2022 16 grudnia 2022 r. godz. 9:00 8 A. Różewicz
E. Dąbrowska
B. Kowzan-Mickiewicz
R. Kosik-Warzyńska
9 KW-25/2020 16 grudnia 2022 r. godz. 13:00 8 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
J. Stolarczyk
M. Kołban

 

listopad 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-22/2022 15 listopada 2022 r. godz. 11:00 9-10 A. Różewicz
J. Świerzko-Bukowska
A. Jurczak
M. Kołban
2 KW-5/2022 18 listopada 2022 r. godz. 11:00 9-10 E. Dąbrowska
B. Mużyło
A. Jurczak
J. Stolarczyk
3 KW-19/2022 18 listopada 2022 r. godz. 13:00 9-10 J. Świerzko-Bukowska
E. Dąbrowska
J. Stolarczyk
M. Kołban
4 KW-18/2022 21 listopada 2022 r. godz. 9:00 9-10 K. styszyńska
B. Mużyło
A. Pietruszkiewicz
D. Fryc
5 KW-6/2022 22 listopada 2022 r. godz. 10:00
odwołane
9-10 A. Klich
B. Mużyło
J. Stolarczyk
A. Jurczak
6 KW-7/2022 23 listopada 2022 r. godz. 9:00 9-10 J. Świerzko-Bukowska
K. Styszyńska
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
7 KW-17/2022 23 listopada 2022 r. godz. 13:30 9-10 M. Hnatyszyn
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
8 KW-4/2021 25 listopada 2022 r. godz. 12:30 9-10 A. Klich
M. Hnatyszyn
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
9 KW-20/2022 25 listopada 2022 r. godz. 14:00 9-10 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
10 KW-15/2022 28 listopada 2022 r. godz. 12:00 9-10 A. Różewicz
E. Dąbrowska
M. Kołban
A. Jurczak

 

październik 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-13/2022 4 października 2022 r. godz. 9:00 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzko-Bukowska
J. Stolarczyk
D. Fryc
2 KW-10/2022 5 października 2022 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzko-Bukowska
D. Fryc
J. Stolarczyk
3 KW-21/2022 13 października 2022 r. godz. 8:30 9-10 B. Mużyło
K. Styszyńska
D. Fryc
J. Stolarczyk
4 KW-II 2/2022 13 października 2022 r. godz. 8:00 9-10 B. Mużyło
Publikacja orzeczenia
5 KW-13/2022 13 października 2022 r. godz. 8:10 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzko-Bukowska
J. Stolarczyk
D. Fryc
6 KW-II 9/2022 14 października 2022 r. godz. 9:00 9-10 K. Styszyńska
A. Klich
J. Stolarczyk
R. Kosik-Warzyńska
7 KW-31/2021 14 października 2022 r. godz. 12:30 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
M. Kołban
D. Fryc
8 KW-1/2022 17 października 2022 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
9 KW-II 7/2020 17 października 2022 r. godz. 12:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
M. Kołban
10 KW-7/2022 19 października 2022 r. godz. 9:00 9-10 J. Świerzko-Bukowska
K. Styszyńska
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
11 KW-5/2020 21 października 2022 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
E. Dąbrowska
E. Lachowicz
M. Kołban
12 KW-20/2021 24 października 2022 r. godz. 9:00 9-10 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
S. Pietruszkiewicz
13 KW-15/2022 28 października 2022 r. godz. 9:00 9-10 A. Różewicz
E. Dąbrowska
M. Kołban
A. Jurczak
14 KW-9/2022 28 października 2022 r. godz. 13:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz

 

wrzesień 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-19/2022 16 września 2022 r. godz. 13:00 9-10 J. Świerzkowska-Bukowska
E. Dąbrowska
J. Stolarczyk
M. Kołban
2 KW-15/2022 21 września 2022 r. godz. 12:00 9-10 A. Różewicz
E. Dąbrowska
M. Kołban
A. Jurczak
3 KW-17/2022 21 września 2022 r. godz. 13:30 9-10 M. Hnatyszyn
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
4 KW-5/2020 23 września 2022 r. godz. 13:00
odwołane
9-10 E. Dąbrowska
K. Styszyńska
E. Lachowicz
M. Kołban
5 KW-II 9/2021 27 września 2022 r. godz. 8:30
odwołane
9-10 K. Styszyńska
A. Klich
J. Stolarczyk
R. Kosik-Warzyńska
6 KW-7/2022 27 września 2022 r. godz. 10:00
odwołane
9-10 J. Świerzkowska-Bukowska
K. Styszyńska
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
7 KW-II 7/2020 28 września 2022 r. godz. 11:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
M. Kołban
8 KW-6/2022 28 września 2022 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
J. Stolarczyk
A. Jurczak
9 KW-II 2/2022 29 września 2022 r. godz. 13:00 9-10 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz

 

sierpień 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-10/2021 10 sierpnia 2022 r. godz. 13:00 9-10 M. Hnatyszyn
J. Świerzkowska-Bukowska
E. Lachowicz
J. Stolarczyk
2 KW-II 2/2022 18 sierpnia 2022 r. godz. 9:00 9-10 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz
3 KW-10/2022 24 sierpnia 2022 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzkowska-Bukowska
D. Fryc
J. Stolarczyk
4 KW-13/2022 26 sierpnia 2022 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzkowska-Bukowska
D. Fryc
J. Stolarczyk
5 KW-29/2021 29 sierpnia 2022 r. godz. 13:00 9-10 M. Hnatyszyn
E. Dąbrowska
M. Kołban
J. Stolarczyk
6 KW-25/2020 31 sierpnia 2022 r. godz. 9:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
J. Stolarczyk
M. Kołban

 

lipiec 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-29/2021 1 lipca 2022 r. godz. 13:15 9-10 M. Hnatyszyn
E. Dąbrowska
M. Kołban
J. Stolarczyk
2 KW-3/2021 8 lipca 2022 r. godz. 9:00 9-10 E. Dąbrowska
B. Hnatyszyn
A. Jurczak
J. Stolarczyk

 

czerwiec 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1  KW-II 2/2022 6 czerwca 2022 r. godz. 13:00 9-10 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz
2  KW-17/2021 22 czerwca 2022 r. godz. 8:30 9-10 A. Różewicz
E. Dąbrowska
A. Jurczak
R. Kosik-Warzyńska
3  KW-II 5/2021 23 czerwca 2022 r. godz. 11:30 9-10 B. Mużyło
A. Różewicz
A. Jurczak
D. Fryc
4  KW-II 2/2022 24 czerwca 2022 r. godz. 8:30
odwołane
9-10 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz
5  KW-II 1/2022 24 czerwca 2022 r. godz. 9:30 9-10 J. Świerzko-Bukowska
E. Dąbrowska
A. Jurczak
J. Stolarczyk
6  KW-5/2022 24 czerwca 2022 r. godz. 11:00 9-10 E. Dąbrowska
B. Mużyło
A. Jurczak
J. Stolarczyk
7  KW-1/2022 29 czerwca 2022 r. godz. 8:30 9-10 A. Klich
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
8  KW-20/2021 29 czerwca 2022 r. godz. 10:30 9-10 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz

 

maj 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1  KW-2/2022 11 maja 2022 r. godz. 12:00 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzko-Bukowska
M. Kołban
J. Stolarczyk
2  KW-II 8/2019 13 maja 2022 r. godz. 12:00 9-10 B. Mużyło
E. Dąbrowska
A. Jurczak
E. Lachowicz
3  KW-29/2021 13 maja 2022 r. godz. 13:00 9-10 M. Hnatyszyn
E. Dąbrowska
M. Kołban
J. Stolarczyk
4  KW-17/2021 18 maja 2022 r. godz. 8:15 9-10 A. Różewicz
E. Dąbrowska
A. Jurczak
R. Kosik-Warzyńska
5  KW-5/2020 27 maja 2022 r. godz. 13:15 9-10 K. Styszyńska
E. Dąbrowska
E. Lachowicz
M. Kołban
6 KW-1/2022 30 maja 2022 r. godz. 8:30 9-10 A. Klich
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz

 

kwiecień 2022 r. 

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
 1 KW-22/2021 1 kwietnia 2022 r. godz. 13:15 9-10 K. Styszyńska
B. Mużyło
M. Kołban
E. Lachowicz
 2 KW-10/2021 1 kwietnia 2022 r. godz. 14:00 9-10 M. Hnatyszyn
J. Świerzko-Bukowska
E. Lachowicz
J. Stolarczyk
 3 KW-13/2020 5 kwietnia 2022 r. godz. 12:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
A. Jurczak
M. Kołban
 4 KW-5/2020 8 kwietnia 2022 r. godz. 13:15 9-10 K. Styszyńska
E. Dąbrowska
M. Kołban
E. Lachowicz
 5 KW-10/2020 8 kwietnia 2022 r. godz. 14:15 9-10 E. Dąbrowska
K. Styszyńska
E. Lachowicz
M. Kołban
 6 KW-25/2020 22 kwietnia 2022 r. godz. 13:15 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
J. Stolarczyk
M. Kołban

 

marzec 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
 1 KW-II 9/2021 4 marca 2022 r. godz. 8:30 9-10 D. Kaczorkiewicz
K. Styszyńska
J. Stolarczyk
R. Kosik-Warzyńska
 2 KW-17/2020 11 marca 2022 r. godz. 10:00 9-10 E. Dabrowska
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
 3 KW-46/2019 11 marca 2022 r. godz. 11:30 9-10 B. Mużyło
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
A. Jurczak
 4 KW-III 4/2021 11 marca 2022 r. godz. 13:00 9-10 A. Różewicz
K. Styszyńska
B. Mużyło
A. Jurczak
E. Lachowicz
J. Stolarczyk
 5 KW-II 7/2020 14 marca 2022 r. godz. 12:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
M. Kołban
 6 KW-25/2021 16 marca 2022 r. godz. 12:00 9-10 J. Świerzko-Bukowska
A. Różewicz
D. Fryc
J. Stolarczyk
 7 KW-39/2017 18 marca 2022 r. godz. 8:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
 8 KW-17/2021 18 marca 2022 r. godz. 8:45
odwołane
9-10 A. Różewicz
E. Dąbrowksa
A. Jurczak
R. Kosik-Warzyńska
 9 KW-II 4/2021 25 marca 2022 r. godz. 13:00 9-10 B. Mużyło
J. Świerzko-Bukowska
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz

 

luty 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-27/2020 18 lutego 2022 r. godz. 13.15 9-10 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
M. Kołban
2 KW- 20/2021 21 lutego 2022 r. godz. 13:00 9-10 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
E. Lachowicz
M. Kołban
3 KW- 22/2021 21 lutego 2022 r. godz. 14.15
odwołane
9-10 K. Styszyńska
B. Mużyło
M. Kołban
E. Lachowicz
4 KW- 25/2021 23 lutego 2022 r. godz. 12:00 9-10 J. Świerzko-Bukowska
A. Różewicz
D. Fryc
J. Stolarczyk
5 KW-16/2021 25 lutego 2022 r. godz. 13:15 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzko-Bukowska
E. Lachowicz
M. Kołban

 

styczeń 2022 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-3/2021 14 stycznia 2022 r. godz. 9:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
J. Stolarczyk
A. Jurczak
2 KW-25/2021 20 stycznia 2022 r. godz. 12:00 9-10 J. Świerzko-Bukowska
A. RóżewiczLp.
D. Fryc
J. Stolarczyk
3 KW-III 4/2021 25 stycznia 2022 r. godz. 8:00 9-10 A. Różewicz
K. Styszyńska
B. Mużyło
A. Jurczak
E. Lachowicz
J. Stolarczyk
4 KW-23/2020 26 stycznia 2022 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
J. Stolarczyk
M. Kołban
5 KW-25/2020 28 stycznia 2022 r. godz. 13:00
odwołane
9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
M. Kołban

 

grudzień 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-16/2021 6 grudnia 2021 r. godz. 12:30 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzko-Bukowska
E. Lachowicz
M. Kołban
2 KW-6/2021 10 grudnia 2021 r. godz. 9:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
M. Kołban
3 KW-III 4/2021 10 grudnia 2021 r. godz. 13:00
odwołane
9-10 A. Różewicz
K. Styszyńska
B. Mużyło
A. Jurczak
E. Lachowicz
J. Stolarczyk
4 KW-22/2021 13 grudnia 2021 r. godz. 12:00 9-10 K. Styszyńska
B. Mużyło
E. Lachowicz
M. Kołban
5 KW-23/2020 14 grudnia 2021 r. godz. 12:00
odwołane
9-10 A. Klich
B. Mużyło
J. Stolarczyk
M. Kołban

 

listopad 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-III 3/2021 5 listopada 2021 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzko-Bukowska
A. Różewicz
A. Jurczak
E. Lachowicz
D. Fryc
2 KW-2/2021 5 listopada 2021 r. godz. 14:00 9-10 K. Styszyńska
M. Hnatyszyn
M. Kołban
E. Lachowicz
3 KW-27/2020 19 listopada 2021 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
E. Lachowicz
M. Kołban
4 KW-16/2021 22 listopada 2021 r. godz. 12:00 9-10 K. Styszyńska
J. Świerzko-Bukowska
J. Stolarczyk
M. Kołban
5 KW-II 5/2021 23 listopada 2021 r. godz. 9:00 9-10 B. Mużyło
A. Różewicz
A. Jurczak
D. Fryc
6 KW-8/2021 23 listopada 2021 r. godz. 10:00 9-10 B. Mużyło
K. Styszyńska
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz
7 KW-24/2020 23 listopada 2021 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
8 KW-17/2021 26 listopada 2021 r. godz. 9:00
odwołane
9-10 A. Różewicz
E. Dąbrowska
A. Jurczak
E. Kosik-Warzyńska
9 KW-3/2021 26 listopada 2021 r. godz. 11:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
J. Stolarczyk
10 KW-18/2021 26 listopada 2021 r. godz. 13:00 9-10 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz

 

październik 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW- 28/2020 1 października 2021 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
E. Dąbrowska
M. Kołban
E. Lachowicz
2 KW- 2/2021 1 października 2021 r. godz. 14:00 9-10 K. Styszyńska
M. Hnatyszyn
M. Kołban
E. Lachowicz
3 KW- II 6/2021 6 października 2021 r. godz. 12:00 9-10 J. Świerzko-Bukowska
M. Hnatyszyn
M. Kołban
D. Fryc
4 KW- 7/2021 8 października 2021 r. godz. 13:00 8 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
5 KW- II 4/2021 8 października 2021 r. godz. 14:00 8 B. Mużyło
J. Świerzko-Bukowska
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
6 KW- 15/2021 13 października 2021 r. godz. 8:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
B. Kowzan-Mickiewicz
D. Fryc
7 KW- 23/2020 15 października 2021 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
J. Stolarczyk
M. Kołban
8 KW- II 8/2019 15 października 2021 r. godz. 14:30 9-10 B. Mużyło
E. Dąbrowska
A. Jurczak
B. Kowzan-Mickiewicz
9 KW- II 7/2020 18 października 2021 r. godz. 12.30 9-10 B. Mużyło
A. Klich
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
10 KW- 12/2021 22 października 2021 r. godz. 8.00 9-10 D. Kaczorkiewicz
J. Świerzko-Bukowska
R. Kosik-Warzyńska
D. Fryc
11 KW- 13/2021 25 października 2021 r. godz. 13.00 9-10 M. Hnatyszyn
J. Świerzko-Bukowska
J. Stolarczyk
D. Fryc
12 KW- 6/2021 27 października 2021 r. godz. 8.00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
M. Kołban
13 KW- 25/2020 27 października 2021 r. godz. 9.30 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
M. Kołban
14 KW- 16/2020 27 października 2021 r. godz. 11.00 9-10 K. Styszyńska
E. Dąbrowska
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
15 KW- II 7/2021 28 października 2021 r. godz. 11.00 9-10 A. Klich
K. Styszyńska
J. Stolarczyk
A. Pietruszkiewicz
16 KW- 8/2021 28 października 2021 r. godz. 12.00 9-10 B. Mużyło
K. Styszyńska
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz
17 KW- 24/2020 28 października 2021 r. godz. 14.00 9-10 K. Styszyńska
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
J. Stolarczyk
18 KW- II 5/2021 29 października 2021 r. godz. 10.00 9-10 B. Mużyło
A. Różewicz
A. Jurczak
D. Fryc
19 KW- 9/2021 29 października 2021 r. godz. 11.00 9-10 E. Dabrowska
A. Różewicz
A. Jurczak
D. Fryc
20 KW- 10/2021 29 października 2021 r. godz. 13.30 9-10 M. Hnatyszyn
J. Świerzko-Bukowska
E. Lachowicz
J. Stolarczyk

  

wrzesień 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-II 7/2020 15 września 2021 r. godz. 9:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
2 KW-10/2021 17 września 2021 r. godz. 13:00 9-10 M. Hnatyszyn
J. Świerzko-Bukowska
E. Lachowicz
J. Stolarczyk
3 KW-10/2020 24 września 2021 r. godz. 13:00 9-10 E. Dąbrowska
K. Styszyńska
E. Lachowicz
A. Jurczak
4 KW-21/2020 24 września 2021 r. godz. 14:00 9-10 E. Dąbrowska
D. Kaczorkiewicz
J. Stolarczyk
E. Lachowicz

 

sierpień 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW- 16/2020 4 sierpnia 2021 r. godz. 09:30 9-10 K. Styszyńska
A. Różewicz
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
2 KW- II 3/2021 4 sierpnia 2021 r. godz. 11:00 9-10 E. Dąbrowska
A. Różewicz
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
3 KW-7/2021 6 sierpnia 2021 r. godz. 12:00 9-10 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
4 KW-20/2019 6 sierpnia 2021 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
5 KW-27/2020 6 sierpnia 2021 r. godz. 13:30 9-10 A. Klich
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
6 KW-20/2019

19 sierpnia 2021 r. godz. 8:30

9-10 A. Klich
Publikacja orzeczenia
7 KW-9/2021 27 sierpnia 2021 r. godz. 11:00 9-10 E. Dąbrowska
A. Różewicz
D. Frycz
A. Jurczak

 

lipiec 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-5/2021 2 lipca 2021 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
2 KW-6/2021 9 lipca 2021 r. godz. 8:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
R. Kosik-Warzyńska
3 KW-1/2021 9 lipca 2021 r. godz. 11:00 9-10 E. Dąbrowska
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
4 KW-20/2019 9 lipca 2021 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
5 KW-5/2021 9 lipca 2021 r. godz. 13:45 9-10 K. Styszyńska
Publikacja orzeczenia
6 KW-31/2019 9 lipca 2021 r. godz. 14:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz
7 KW-23/2020 16 lipca 2021 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
J. Stolarczyk
M. Kołban
8 KW-30/2020 16 lipca 2021 r. godz. 14:00 9-10 E. Dabrowska
D. Kaczorkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
M. Kołban

  

czerwiec 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-25/2020 11 czerwca 2021 r. godz. 12:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
M. Kołban
2 KW-21/2020 11 czerwca 2021 r. godz. 13:30 9-10 E. Dąbrowska
D. Kaczorkiewicz
J. Stolarczyk
E. Lachowicz
3 KW-35/2019 18 czerwca 2021 r. godz. 11:30 9-10 K. Styszyńska
M. Hnatyszyn
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
4 KW-6/2021 18 czerwca 2021 r. godz. 13:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
R. Kosik-Warzyńska
5 KW-II 1/2020 25 czerwca 2021 r. godz. 9:00 9-10 M. Hnatyszyn
Publikacja orzeczenia
6 KW-II 2/2021 25 czerwca 2021 r. godz. 13:00 9-10 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
M. Kołban
E. Lachowicz

 

maj 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-42/2019 7 maja 2021 r. godz. 12:00 9-10 M. Hnatyszyn
A. Klich
M. Kołban
A. Jurczak
2 KW-2/2021 7 maja 2021 r. godz. 13:30 9-10 K. Styszyńska
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
M. Kołban
3 KW-II 7/2020 14 maja 2021 r. godz. 11:30 9-10 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
M. Kołban
4 KW-20/2020 14 maja 2021 r. godz. 13:00 9-10 B. Mużyło
K. Styszyńska
A. Jurczak
M. Kołban
5 KW-5/2020 21 maja 2021 r. godz. 11:30 9-10 K. Styszyńska
E. Dąbrowska
A. Jurczak
M. Kołban
6 KW-36/2019 21 maja 2021 r. godz. 13:00 9-10 M. Hnatyszyn
A. Klich
A. Jurczak
M. Kołban
7 KW-II 1/2020 28 maja 2021 r. godz. 11:30 9-10 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
M. Kołban
8 KW-5/2021 28 maja 2021 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz

 

kwiecień 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-5/2020 16 kwietnia 2021 r. godz. 12:00
odwołane
9-10 K. Styszyńska
E. Dąbrowska
A. Jurczak
M. Kołban

 

marzec 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-II 4/2020 23 marca 2021 r. godz. 12:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
M. Kołban
A. Jurczak
2 KW-II 4/2019 23 marca 2021 r. godz. 13:00 9-10 B. Mużyło
K. Styszyńska
M. Kołban
A. Jurczak
3 KW-7/2020 24 marca 2021 r. godz. 8:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
4 KW-1/2015 24 marca 2021 r. godz. 9:00 9-10 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
A. Pietruszkiewicz
R. Kosik-Warzyńska
5 KW-12/2020 25 marca 2021 r. godz. 13:00 9-10 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
A. Jurczak
E. Lachowicz
6 KW-39/2017 30 marca 2021 r. godz. 8:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz

 

luty 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-II 1/2021 19 lutego 2021 r. godz. 13:00 9-10 M. Hnatyszyn
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
2 KW-46/2019 26 lutego 2021 r. godz. 9:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
A. Jurczak
3 KW-38/2019 26 lutego 2021 r. godz. 10:30 9-10 A. Klich
M. Mużyło
A. Jurczak
A. Pietruszkiewicz
4 KW-17/2020 26 lutego 2021 r. godz. 11:30 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
5 KW-8/2020 26 lutego 2021 r. godz. 13:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
6 KW-II 1/2020 26 lutego 2021 r. godz. 14:00 9-10 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
M. Kołban

 

styczeń 2021 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-22/2020 8 stycznia 2021 r. godz. 12:30 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
B. Kowzan-Mickiewicz
2 KW-21/2020 8 stycznia 2021 r. godz. 14:00 9-10 K. Szydłowski
E. Dąbrowska
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
3 KW-II 10/2018 29 stycznia 2021 r. godz. 10:00 9-10 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
4 KW-II 1/2020 29 stycznia 2021 r. godz. 11:00 9-10 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
A. Kołban
5 KW-II 6/2020 29 stycznia 2021 r. godz. 12:00 9-10 D. Kaczorkiewicz
B. Mużyło
A. Pietruszkiewicz
M. Kołban
6 KW-24/2020 29 stycznia 2021 r. godz. 13:00 9-10 K. Styszyńska
K. Szydłowski
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz

 

grudzień 2020 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-III 1/2020 4 grudnia 2020 r. godz. 8:00
odwołane
9-10 M. Hnatyszyn
E. Dąbrowska
A. Klich
M. Kołban
R. Kosik-Warzyńska
A. Pietruszkiewicz
2 KW-17/2020 4 grudnia 2020 r. godz. 10:00  9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
3 KW-8/2020 4 grudnia 2020 r. godz. 12:30  9-10 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
E. Lachowicz
4 KW-16/2020 8 grudnia 2020 r. godz. 9:00  9-10 K. Styszyńska
K. Szydłowski
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
5 KW-35/2019 8 grudnia 2020 r. godz. 11:00  9-10 K. Styszyńska
K. Szydłowski
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
6 KW-5/2020 8 grudnia 2020 r. godz. 13:00  9-10  K. Styszyńska
K. Szydłowski
A. Jurczak
M. Kołban
7 KW-1/2020 11 grudnia 2020 r. godz. 9:00  9-10 A. Klich
K. Styszyńska
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
8 KW-36/2019 11 grudnia 2020 r. godz. 11:00  9-10 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
A. Jurczak
M. Kołban
9 KW-9/2020 11 grudnia 2020 r. godz. 13:00  9-10 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
E. Lachowicz
A. Jurczak
10 KW-II 4/2020 18 grudnia 2020 r. godz. 11:00  9-10 K. Szydłowski
B. Mużyło
M. Kołban
A. Jurczak
11 KW-12/2020 18 grudnia 2020 r. godz. 12:30  9-10  M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
A. Jurczak
E. Lachowicz
12 KW-10/2020 18 grudnia 2020 r. godz. 14:00  9-10  K. Szydłowski
E. Dąbrowska
A. Jurczak
E. Lachowicz

 

listopad 2020 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-5/2019 6 listopada 2020 r. godz. 12:00 9-10 B. Mużyło
K. Styszyńska
E. Lachowicz
M. Kołban
2 KW-7/2020 18 listopada 2020 r. godz. 13:00 9-10 E. Dąbrowska
M. Hnatyszyn
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
3 KW-18/2020 19 listopada 2020 r. godz. 11:00 9-10 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
4 KW-3/2019 19 listopada 2020 r. godz. 13:00 9-10 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
5 KW-13/2020 20 listopada 2020 r. godz. 12:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
A. Jurczak
M. Kołban
6 KW-II 15/2019 20 listopada 2020 r. godz. 14:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Jurczak
7 KW-42/2019 27 listopada 2020 r. godz. 10:00 9-10 K. Szydłowski
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
M. Kołban
8 KW-5/2020 27 listopada 2020 r. godz. 12:00 9-10 K. Szydłowski
K. Styszyńska
A. Jurczak
M.Kołban
 

 

 

październik 2020 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-II 15/2019 2 października 2020 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Jurczak
2 KW-16/2019 12 października 2020 r. godz. 13:00 9-10 K. Szydłowski
E. Dąbrowska
A. Pietruszkiewicz
M. Kołban
3 KW-23/2017 15 października 2020 r. godz. 13:00 9-10 A. Klich
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Jurczak
4 KW-47/2017 16 października 2020 r. godz. 12:30 9-10 M. Hnatyszyn
K. Styszyńska
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
5 KW-45/2019 23 października 2020 r. godz. 13:00 9-10 D. Kaczorkiewicz
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Jurczak
6 KW-38/2019 30 października 2020 r. godz. 9:00 9-10 A. Klich
B. Mużyło
A. Pietruszkiewicz
A. Jurczak
7 KW-46/2019 30 października 2020 r. godz. 11:00 9-10 B. Mużyło
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
A. Jurczak
8 Kw-21/2019 30 października 2020 r. godz. 13:00 9-10 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz

 

 

maj-wrzesień 2020 r.

Ze względu na stan epidemiczny posiedzenia nie odbyły się.

Pismo Rzecznika Praw Pacjenta w tej sprawie dostępne jest w zakładce Aktualności WKZM (boczny panel menu).

 

kwiecień 2020 r.

Wszystkie posiedzenia zostały odwołane.

 

marzec 2020 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-42/2019 2 marca 2020 r. godz. 8:30 8 K. Szydłowski
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
M. Kołban
2 KW-II 3/2020 6 marca 2020 r. godz. 13:00 8 A. Klich
D. Kaczorkiewicz
A. Jurczak
M. Kołban
3 KW-47/2017 11 marca 2020 r. godz. 8:30 8 M. Hnatyszyn
K. Styszyńska
R. Kosik-Warzyńska
A. Puchała
4 KW-35/2019 13 marca 2020 r. godz. 13:00
odwołane
8 K. Styszyńska
K. Szydłowski
M. Kołban
R. Kosik-Warzyńska
5 KW-45/2019 17 marca 2020 r. godz. 12:00
odwołane
8 D. Kaczorkiewicz
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Puchała
6 KW-36/2019 20 marca 2020 r. godz. 13:00
odwołane
8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
A. Jurczak
M. Kołban
7 KW-46/2019 23 marca 2020 r. godz. 10:00
odwołane
8 B. Mużyła
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
A. Jurczak
8 KW-38/2019 23 marca 2020 r. godz. 12:00
odwołane
8 B. Mużyła
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
A. Jurczak
9 KW-42/2019 30 marca 2020 r. godz. 8:30
odwołane
8 K. Szydłowski
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
M. Kołban

 

luty 2020 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-II 16/2019 7 lutego 2020 r. godz. 13:30 8 K. Styszyńska
K. Szydłowski
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
2 KW-36/2019 14 lutego 2020 r. godz. 13:00 8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
A. Jurczak
M. Kołban
3 KW-II 1/2020 17 lutego 2020 r. godz. 8:30 8 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
M. Kołban
4 KW-II 2/2020 17 lutego 2020 r. godz. 10:00 8 D. Kaczorkiewicz
B. Mużyło
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz
5 KW-23/2017 24 lutego 2020 r. godz. 9:30
odwołane
8 A. Klich
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Jurczak
6 KW-46/2019 24 lutego 2020 r. godz. 11:00 8 B. Mużyło
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
A. Jurczak
7 KW-38/2019 24 lutego 2020 r. godz. 14:00 8 A. Klich
B. Mużyło
A. Jurczak
A. Pietruszkiewicz
8 KW-37/2019 26 lutego 2020 r. godz. 8:30 8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
9 KW-44/2019 28 lutego 2020 r. godz. 13:00 8 K. Styszyńska
K. Szydłowski
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz

 

styczeń 2020 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-26/2019 21 stycznia 2020 r. godz. 9:00 8 D. Kaczorkiewicz
M. Hnatyszyn
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
2 KW-33/2019 21 stycznia 2020 r. godz. 11:00 8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
E. Lachowicz
B. Kowzan-Mickiewicz
3 KW-31/2019 22 stycznia 2020 r. godz. 13:00 8 B. Mużyło
A. Klich
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
4 KW-35/2019 24 stycznia 2020 r. godz. 13:00 8 K. Styszyńska
K. Szydłowski
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz

 

grudzień 2019 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin Nr sali Skład orzekający
1 KW-II 8/2019 9 grudnia 2019 r. godz. 9:00 8 T. Wółkiewicz
B. Mużyło
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
2 KW-37/2019 11 grudnia 2019 r. godz. 13:00 8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
R. Kosik-Waryńska
3 KW-33/2019 13 grudnia 2019 r. godz. 11:30 8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
E. Lachowicz
B. Kowzan-Mickiewicz
4 KW-31/2019 16 grudnia 2019 r. godz. 11:15 8 B. Mużyło
A. Klich
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
5 KW-II 16/2019 16 grudnia 2019 r. godz. 13:00 8 K. Styszyńska
K. Szydłowski
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
6 KW-14/2019 17 grudnia 2019 r. godz. 14:15 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
M. Kołban
A. Puchała
7 KW-II 17/2019 17 grudnia 2019 r. godz. 13:45 8 B. Mużyło
K. Styszyńska
A. Puchała
M. Kołban

  

listopad 2019 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-31/2014 5 listopada 2019 r. godz. 8:30 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
2 KW-II 8/2019 12 listopada 2019 r. godz. 12:30 8 T. Wółkiewicz
B. Mużyło
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
3 KW-II 15/2019 12 listopada 2019 r. godz. 13:30 8 A. Klich
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Puchała
4 KW-II 10/2018 13 listopada 2019 r. godz. 11:30 8 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
5 KW-24/2019 13 listopada 2019 r. godz. 13:30 8 T. Wółkiewicz
M. Hnatyszyn
M. Kołban
R. Kosik-Warzyńska
6 KW-28/2019 18 listopada 2019 r. godz. 8:00 8 D. Kaczorkiewicz
B. Mużyło
A. Jurczak
M. Kołban
7 KW-32/2019 20 listopada 2019 r. godz. 13:00 8 K. Szydłowski
E. Dąbrowska
A. Jurczak
R. Kosik-Warzyńska
8 KW-17/2019 25 listopada 2019 r. godz. 13:30 8 D. Kaczorkiewicz
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
E. Lachowicz
9 KW-31/2019 26 listopada 2019 r. godz. 8:30 8 B. Mużyło
A. Klich
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
10 KW-21/2019 26 listopada 2019 r. godz. 11:30 8 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
11 KW-29/2019 26 listopada 2019 r. godz. 13:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
E. Lachowicz
A. Pietruszkieiwcz

  

październik 2019 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-22/2019 4 października 2019 r. godz. 13:30 8 B. Mużyło
K. Szydłowski
A. Puchała
A. Jurczak
2 KW-II 14/2019 4 października 2019 r. godz. 14:30 8 K. Szydłowski
B. Mużyło
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
3 KW-6/2019 8 października 2019 r. godz. 12:00 8 B. Mużyło
K. Szydłowski
A. Jurczak
E. Lachowicz
4 KW-47/2017 18 października 2019 r. godz. 8:00 8 M. Hnatyszyn
K. Styszyńska
A. Puchała
R. Kosik-Warzyńska
5 KW-10/2019 23 października 2019 r. godz. 8:30 8 M. Hnatyszyn
A. Klich
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
6 KW-II 8/2019 24 października 2019 r. godz. 9:00 8 T. Wółkiewicz
B. Mużyło
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
7 KW-24/2019 25 października 2019 r. godz. 13:00 8 T. Wółkiewicz
M. Hnatyszyn
M. Kołban
R. Kosik-Warzyńska

  

wrzesień 2019 r.

 Lp.  Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia  Nr sali Skład orzekający
1  KW-II 3/2019 2 września 2019 r. godz. 8:00  8 A. Klich
D. Kaczorkiewicz
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
2  KW-35/2017 2 września 2019 r. godz. 8:45  8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
3  KW-21/22019 10 września 2019 r. godz. 11:30  8 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
4  KW-II 10/2019 10 września 2019 r. godz. 13:00  8 K. Szydłowski
D. Kaczorkiewicz
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
5  KW-II 11/2019 13 września 2019 r. godz. 8:00  8 D. Kaczorkiewicz
K. Szydłowski
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
6  KW-16/2019 16 września 2019 r. godz. 9:00  8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała
7  KW-26/2019 17 września 2019 r. godz. 10:00  8 D. Kaczorkiewicz
M. Hnatyszyn
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pitruszkiewicz
8  KW-20/2019 17 września 2019 r. godz. 13:30  8 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pitruszkiewicz
9  KW-22/2018 17 września 2019 r. godz. 14:30  8 M. Hnatyszyn
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
10  KW-II 12/2019 20 września 2019 r. godz. 13:30  8 K. Szydłowski
B. Mużyło
A. Puchał
B. Kowzan-Mickiewicz
11 KW- II 8/2019 20 września 2019 r. godz. 14:30 8 T. Wółkiewicz
B. Mużyło
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
12  KW-31/2014 23 września 2019 r. godz. 12:00  8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
13 KW-II 13/2019 24 wrzesnia 2019 r. godz. 13:30  8 K. Szydłowski
D. Kaczorkiewicz
A. Puchała
E. Lachowicz

  

sierpień 2019 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-29/2018 5 sierpnia 2019 r. godz. 9:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
 2  KW-7/2019  23 sierpnia 2019 r. godz. 8:00 8

T. Wółkiewicz
M. Hnatyszyn
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz

3 KW-II 8/2019 27 sierpnia 2019 r. godz. 8:30 8 T. Wółkiewicz
B. Mużyło
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
4 KW-10/2019 30 sierpnia 2019 r. godz. 9:00 8 T. Hnatyszyn
A. Klich
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz

  

lipiec 2019 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-17/2019 4 lipca 2019 r. godz. 10:00 8 D. Kaczorkiewicz
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
E. Lachowicz
2 KW-II 6/2019 4 lipca 2019 r. godz. 12:00 8 D. Kaczorkiewicz
B. Mużyło
E. Lachowicz
A. Jurczak
3 KW-32/2018 5 lipca 2019 r. godz. 8:30 8 A. Klich
M. Hnatyszyn
R. Kosik-Warzyńska
A. Jurczak
4 KW-33/2018 8 lipca 2019 r. godz. 8:00 8 T. Wółkiewicz
B. Mużyło
A. Jurczak
E. Lachowicz
5 KW-II 4/2019 8 lipca 2019 r. godz. 8:30 8 T. Wółkiewicz
B. Mużyło
A. Puchała
A. Jurczak
6 KW-18/2019 12 lipca 2019 r. godz. 12:00 8 B. Mużyło
A. Klich
R. Kosik-Warzyńska
A. Puchała
7 KW-II 7/2019 12 lipca 2019 r. godz. 13:30 8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
R. Kosik-Warzyńska
A. Puchał
8 KW-19/2019 17 lipca 2019 r. godz. 9:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
E. Lachowicz
A. Puchała
9 KW-46/2017 25 lipca 2019 r. godz. 9:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
10 KW-14/2019 25 lipca 2019 r. godz. 9:30 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
E. Lachowicz
A. Puchała
11 KW-29/2018 29 lipca 2019 r. godz. 9:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
12 KW-16/2019 29 lipca 2019 r. godz. 10:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała
13 KW-20/2019 29 lipca 2019 r. godz. 12:30 8 A. Klich
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz

  

czerwiec 2019 r. 

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-14/2018 3 czerwca 2019 r. godz. 8:00 8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
M. Kołban
A. Puchała
2 KW-5/2019 3 czerwca 2019 r. godz. 8:30 8 M. Mużyło
T. Wółkiewicz
A. Puchała
M. Kołban
3 KW-13/2019 6 czerwca 2019 r. godz. 13:00 8 A. Klich
B. Mużyło
A. Jurczak
A. Pietruszkiewicz
4 KW-12/2019 7 czerwca 2019 r. godz. 13:00 8 M. Hnatyszyn
A. Kaczorkiewicz
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
5 KW-II 5/2019 10 czerwca 2019 r. godz. 8:00 8 A. Klich
T. Wółkiewicz
M. Kołban
A. Puchała
6 KW-II 4/2019 10 czerwca 2019 r. godz. 9:30 8 T. Wółkiewicz
B. Mużyło
A. Puchała
A. Jurczak
7 KW-46/2017 14 czerwca 2019 r. godz. 12:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
8 KW-14/2019 14 czerwca 2019 r. godz. 13:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
E. Lachowicz
A. Puchała
9 KW-21/2018 17 czerwca 2019 r. godz. 8:00 8 M. Hnatyszyn
A. Klich
A. Puchała
A. Jurczak
10 KW-13/2019 17 czerwca 2019 r. godz. 8:15 8 A. Klich
B. Mużyło
A. Jurczak
A. Pietruszkiewicz
11 KW-31/2014 17 czerwca 2019 r. godz. 9:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Jurczak
A. Puchała

 

maj 2019 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-24/2018 10 maja 2019 r. godz. 12:00 8 A. Klich
D. Kaczorkiewicz
A. Jurczak
M. Kołban
2 KW-28/2017 10 maja 2019 r. godz. 13:30 8 M. Hnatyszyn
A. Kich
M. Kołban
A. Jurczak
3 KW-6/2019 14 maja 2019 r. godz. 13:00 8 B. Mużyło
K. Szydłowski
A. Jurczak
E. Lachowicz
4 KW-3/2019 15 maja 2019 r. godz. 9:00 8 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
5 KW-26/2018 15 maja 2019 r. godz. 12:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
R. Kosik-Warzyńska
A. Pietruszkiewicz
6 KW-14/2018 20 maja 2019 r. godz. 8:00 8 M. Hnatyszyn
D. Kaczorkiewicz
M. Kołban
A. Puchała
7 KW-19/2018 21 maja 2019 r. godz. 13:30 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
E. Lachowicz
A. Jurczak
8 KW-7/2019 24 maja 2019 r. godz. 8:30 8 T. Wółkiewicz
M. Hnatyszyn
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
9 KW-8/2019 24 maja 2019 r. godz. 12:00 8 A. Klich
B. Mużyło
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
10 KW-II 3/2019 24 maja 2019 r. godz. 13:30 8 A. Klich
D. Kaczorkiewicz
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
11 KW-24/2017 27 maja 2019 r. godz. 8:00 8 B. Mużyło
M. Hnatyszyn  
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała
12 KW-21/2017 27 maja 2019 r. godz. 10:00 8 M. Hnatyszyn
K. Szydłowski
A. Pietruszkiewicz
A.Puchała
13 KW-35/2018 27 maja 2019 r. godz. 12:00 8 A. Klich
B. Mużyło
B. Kowzan - Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
14 KW-39/2017 30 maja 2019 r. godz. 8:30 8 B. Mużyło
T. Wółkiewicz
A. Puchała
B. Kowzan-Mickiewicz
15 KW-9/2019 31 maja 2019 r. godz. 13:00 8 D. Kaczorkiewicz
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Puchała
16 KW-II 7/2018 31 maja 2019 r. godz. 14:300 8 A. Klich
D. Kaczorkiewicz
E. Lachowicz
A. Jurczak

  

kwiecień 2019 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-17/2018 4 kwietnia 2019 r. godz. 12:00 8 M. Hnatyszyn
B. Mużyło
A. Jurczak
E. Lachowicz
2 KW-4/2019 4 kwietnia 2019 r. godz. 13:00 8 M. Hnatyszyn
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
3 KW-37/2017 4 kwietnia 2019 r. godz. 14:00 8 A. Klich
K. Szydłowski
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
4 KW-39/2017 8 kwietnia 2019 r. godz. 8:00 8 B. Mużyło
T. Wółkiewicz
A. Puchała
W. Błogowski
5 KW-37/2017 8 kwietnia 2019 r. godz. 9:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Pietruszkiewicz
W. Błogowski
6 KW-3/2019 8 kwietnia 2019 r. godz. 12:00 8 D. Kaczorkiewicz
A. Klich
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
7 KW-26/2018 9 kwietnia 2019 r. godz. 13:00 8 K. Szydłowski
B. Kaczorkiewicz
E. Lachowicz
A. Jurczak
8 KW-31/2018 12 kwietnia 2019 r. godz. 8:30 8 M. Hnatyszyn
K. Szydłowski
R. Kosik-Warzyńska
A. Puchała
9 KW-29/2018 15 kwietnia 2019 r. godz. 9:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
10 KW-35/2018 15 kwietnia 2019 r. godz. 13:00 8 A. Klich
B. Mużyło
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
11 KW-34/2017 16 kwietnia 2019 r. godz. 13:00 8 B. Mużyło
D. Kaczorkiewicz
E. Lachowicz
A. Puchała
12 KW-III 3/2019 26 kwietnia 2019 r. godz. 12:00 8 A. Klich
B. Mużyło
K. Szydłowski
A. Puchała
M. Kołban
R. Kosik-Warzyńsla
13 KW-8/2019 26 kwietnia 2019 r. godz. 13:00 8 A. Klich
B. Mużyło
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz

 

marzec 2019 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-32/2018 1 marca 2019 r. godz. 13:00 8 A. Klich
M. Hnatyszyn
R. Kosik-Warzyńska
A. Jurczak
2 KW-13/2017 4 marca 2019 r. godz. 13:00 8 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchała
3 KW-II 11/2018 5 marca 2019 r. godz. 8:30 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
W. Błogowski
A. Puchała
4 KW-36/2017 7 marca 2019 r. godz. 14:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
W. Błogowski
A. Jurczak
5 KW-33/2018 11 marca 2019 r. godz. 13:00 8 T. Wółkiewicz
Z. Bogucki
A. Jurczak
E. Lachowicz
6 KW-37/2018 12 marca 2019 r. godz. 13:00 8 K. Szydłowski
D. Kaczorkiewicz
E. Lachowicz
A. Jurczak
7 KW-35/2018 13 marca 2019 r. godz. 8:30 8 A. Klich
B. Muzyło
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
8 KW-31/2018 15 marca 2019 r. godz. 8:30 8 M. Hnatyszyn
K. Szydłowski
R. Kosik-Warzyńska
A. Puchała
9 KW-III 1/2019 19 marca 2019 r. godz. 13:30 8 D. Kaczorkiewicz
K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Jurczak
R. Kosik-Warzyńska
E. Lachowicz
10 KW-2/2019 22 marca 2019 r. godz. 12:00 8 A. Klich
Z. Bogucki
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan-Mickiewicz
11 KW-III 1/2019 25 marca 2019 r. godz. 8:00 8 K. Szydłowski
Z. Bogucki
D. Kaczorkiewicz
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała
12 KW-29/2018 25 marca 2019 r. godz. 9:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz

 

luty 2019 r.

Lp . Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-10/2018 14 lutego 2019 r. godz. 13:00 8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
W. Błogowski
2 KW-31/2018 15 lutego 2019 r. godz. 9:00 8 M. Hnatyszyn
K. Szydłowski
R. Kosik-Warzyńska
A. Puchała
3 KW-II 2/2019 15 lutego 2019 r. godz. 12:00 8 K. Szydłowski
M. Hnatyszyn
E. Lachowicz
A. Jurczak
4 KW-17/2018 15 lutego 2019 r. godz. 13:30 8 M. Hnatyszyn
B. Mużyło
A. Jurczak
E. Lachowicz
5 KW-III 1/2019 18 lutego 2019 r. godz. 8:30 8 K. Szydłowski
Z. Bogucki
D. Kaczorkiewicz
M. Kołban
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała
6 KW-21/2018 18 lutego 2019 r. godz. 13:30 8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
A. Puchała
A. Jurczak
7 KW-34/2018 19 lutego 2019 r. godz. 12:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Puchała
E. Lachowicz
8 KW-30/2017 20 lutego 2019 r. godz. 14:00 8 B. Mużyło
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
9 KW-37/2017 21 lutego 2019 r. godz. 14:00 8 A. Klich
K. Szydłowski
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
10 KW-38/2018 25 lutego 2019 r. godz. 8:00 8 K. Szydłowski
D. Kaczorkiewicz
M. Kołban
A. Puchała
11 KW-15/2018 25 lutego 2019 r. godz. 10:00 8 K. Szydłowski
B. Mużyło
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
12 KW-35/2018 25 lutego 2019 r. godz. 12:00 8 A. Klich
B. Mużyło
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
13 KW-33/2018 26 lutego 2019 r. godz. 13:00 8 T. Wółkiewicz
Z. Bogucki
A. Jurczak
E. Lachowicz
14 KW-3/2017 27 lutego 2019 r. godz. 8:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
R. Kosik-Warzyńska
A. Puchała

 

styczeń 2019 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-18/2018 4 stycznia 2019 r. godz. 9:00 8 B. Mużyło
K. Szydłowski
A. Puchała
W. Błogowski
2 KW-II 6/2018 8 stycznia 2019 r. godz. 8:00 8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
W. Błogowski
A. Puchała
3 KW-10/2018 8 stycznia 2019 r. godz. 9:00 8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
W. Błogowski
4 KW-21/2018 8 stycznia 2019 r. godz. 11:00 8  Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
A. Puchała
A. Jurczak
5 KW-II 9/2018 11 stycznia 2019 r. godz. 13:30 8 A. Klich
K. Szydłowski
A. Puchała
M. Kołban
6 KW-II 10/2018 14 stycznia 2019 r godz. 12:00 8 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
7 KW-46/2018 15 stycznia 2019 r. godz. 13:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
8 KW-II 11/2018 16 stycznia 2018 r. godz. 9:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
W. Błogowski
A. Puchała
9 KW-18/2018 18 stycznia 2019 r. godz. 10:00 8 B. Mużyło
K. Szydłowski
A. Puchała
W. Błogowski
10 KW-II 7/2018 22 stycznia 2019 r. godz. 13:00 8 Z. Bogucki
A. Klich
E. Lachowicz
A. Jurczak
11 KW-26/2018 23 stycznia 2019 r. godz. 13:00 8 K. Szydłowski
T. wółkiewicz
R. Kosik-Warzyńska
A. Pietruszkiewicz
12 KW-II 1/2018 25 stycznia 2019 r. godz. 9:00 8 B. Mużyło
D. Kaczorkiewicz
R. Kosik-Warzyńska
A. Juczak
13 KW-24/2018 25 stycznia 2019 r. godz. 12:00 8 Z. Bogucki
A. Klich
A. Jurczak
M. Kołban

 

grudzień 2018 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
 1 KW-32/2017 3 grudnia 2018 r. godz. 9:00 8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicza
A. Pietruszkiewicz
 2 KW-II 5/2018  4 grudnia 2018 r. godz. 13:00 8 A. Klich
K. Szydłowski
A. Puchała
E. Lachowicz
3 KW-32/2017 10 grudnia 2018 r. godz. 9:00 8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicza
A. Pietruszkiewicz
4  KW-II 6/2018 10 grudnia 2018 r. godz. 12:00 8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchała
5 KW-18/2018 11 grudnia 2018 r. godz. 8:30 8 A. Nowicka
B. Mużyło
A. Puchała
W. Błogowski
6  KW-II 7/2018 11 grudnia 2018 r. godz. 12:00 8 A. Nowicka
Z. Bogucki
E. Lachowicz
A. Jurczak
7 KW-8/2018 18 grudnia 2018 r. godz. 11:30 8 B. Mużyło
A. Nowicka
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała
8 KW-46/2018 18 grudnia 2018 r. godz. 12:00 8 A. Nowicka
T. Wółkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
9 KW-II 8/2018 19 grudnia 2018 r. godz. 13:00 8 A. Klich
B. Mużyło
R. Kosik-Warzyńska
W. Błogowski

 

listopad 2018 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający

1

KW-14/2018
7 listopada 2018 r. godz. 13:00
8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
M. Kołban
W. Błogowski

2

KW-32/2017
12 listopada 2018 r. godz. 12:00
posiedzenie nie odbędzie się
8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz

3

KW-19/2018
13 listopada 2018 r. godz. 12:00
8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
E. Lachowicz
W. Błogowski

4

KW-18/2018
16 listopada 2018 r. godz. 9:00
8 A. Nowicka
B. Mużyło
A. Puchała
W. Błogowski

5

KW-15/2018
19 listopada 2018 r. godz. 12:00
8 K. Szydłowski
B. Mużyło
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz

6

KW-8/2018
19 listopada 2018 r. godz. 13:30
8 B. Mużyło
A. Nowicka
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała

7

KW-17/2018
20 listopada 2018 r. godz. 12:30
8 M. Hnatyszyn
B. Mużyło
A. Jurczak
E. Lachowicz

8

KW-21/2018
23 listopada 2018 r. godz. 9:00
8 A. Nowicka
Z. Bogucki
A. Puchała
A. Jurczak

9

KW-22/2018
27 listopada 2018 r. godz. 12:00
8 M. Hnatyszyn
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
10 KW-17/2017 30 listopada 2018 r. godz. 13:00 8 Z. Bogucki
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
M. Kołban

 

październik 2018 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-15/2018 1 października 2018 r. godz. 12:00 8 K. Szydłowski
B. Mużyło
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
2 KW-5/2018 3 października 2018 r. godz. 13:00 8 A. Klich
T. Wółkiewicz
M. Kołban
R. Kosik-Ważyńska
3 KW-8/2018 16 października 2018 r. godz. 12:00 8 B. Mużyło
A. Nowicka
A. Pietruszkiewicz
A. Puchał
4 KW-11/2018 18 października 2018 r. godz. 13:00 8 K. Szydłowski
M. Hnatyszyn
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchała
5 KW-21/2017 22 października 2018 r. godz. 9:00 8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała
6 KW-17/2018 23 października 2018 r. godz. 12:00 8 M. Hnatyszyn
B. Mużyło
A. Jurczak
E. Lachowicz
7 KW-10/2018 26 października 2018 r. godz. 9:00 8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
A. Jurczak
W. Błogowski
8 KW-44/2017 29 października 2018 r. godz. 9:00 8 A. Klich
K. Szydłowski
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
9 KW-23/2017 30 października 2018 r. godz. 11:00 8 T. Wółkiewicz
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Jurczak
10 KW-19/2018 30 października 2018 r. godz. 12:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
E. Lachowicz
W. Błogowski

 

wrzesień 2018 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-7/2018 3 września 2018 r., godz. 12:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
2 KW-31/2017 5 września 2018 r., godz. 8:30 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
A. Puchała
W. Błogowski
3 KW-25/2017 5 września 2018 r., godz. 10:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
B. Kwozan-Mickiewicz
A. Puchała
4 KW-11/2018 7 września 2018 r., godz. 9:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
B. Kwozan-Mickiewicz
A. Puchała
5 KW-II 5/2018 14 września 2018 r., godz. 9:00 8 A. Klich
E. Szydłowski
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
6 KW-14/2018 24 września 2018 r., godz. 8:00 8 M. Hnatyszym
Z. Bogucki
M. Kołban
W. Błogowski
7 KW-8/2018 24 września 2018 r., godz. 12:00 8 B. Mużyło
A. Nowicka
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała
8 KW-II 11/2017 25 września 2018 r., godz. 12:00 8 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
9 KW-32/2017 28 września 2018 r., godz. 9:30 8 M. Hnatyszym
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
10 KW-2/2018 28 września 2018 r., godz. 13:00 8 A. Klich
E. Kursa-Mędrek
R. Kosik-Warzyńska
M. Kołban

 

lipiec 2018 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-7/2018 16 lipca 2018 r. godz. 10:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Puchała
A. Pietruszkiewicz
2 KW-II 12/2017 16 lipca 2018 r. godz. 14:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
E. Lachowicz
A. Puchała
3 KW-46/2017

17 lipca 2018 r. godz. 14:00

posiedzenie nie odbędzie się
- odwołane 10 lipca 2018 r.

8 A. Nowicka
T. Wółkiewicz
B. Kwozan-Mickiewicz
E. Lachowicz
4 KW-36/2017 18 lipca 2018 r. godz. 12:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
W. Błogowski
A. Jurczak
5 KW-12/2017 24 lipca 2018 r. godz. 9:00 8 E. Kursa-Mędrek
A. Nowicka
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
6 KW-40/2017 25 lipca 2018 r. godz. 10:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz

 

czerwiec 2018 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-32/2017 4 czerwca 2018 r. godz. 10:30 3 M. Hnatyszyn
B. Kowzan-Mickiewicz
Z. Bogucki
A. Pietruszkiewicz
2 KW-54/2015 4 czerwca 2018 r. godz. 11:30 3 E. Kursa-Mędrek
M. Hnatyszyn
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
3 KW-46/2017 12 czerwca 2018 r. godz. 13:30 011 A. Nowicka
T. Wółkiewicz
B. Kowzan-Mickiewicz
E. Lachowicz
4 KW-37/2017 19 czerwca 2018 r. godz. 13:00 011 E. Kursa-Mędrek
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
5 KW-34/2017 26 czerwca 2018 r. godz. 13:00 8 B. Mużyło
A. Nowicka
E. Lachowicz
A. Puchała
6 KW-2/2018

29 czerwca 2018 r. godz. 9:00

posiedzenie nie odbędzie się -
odwołane 26 czerwca 2018 r.

8 A. Klich
E. Kursa-Mędrek
R. Kosik-Warzyńska
M. Kołban

 

maj 2018 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i termin posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-34/2017 8 maja 2018 r. godz. 13:00 8 A. Nowicka
B. Mużyło
A. Puchała
E. Lachowicz
2 KW-29/2017 11 maja 2018 r. godz. 13:00 8 A. Klich
E. Kursa-Mędrek
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
3  KW-13/2017 14 maja 2018 r. godz. 9:00 8 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchała
4  KW-16/2017 14 maja 2018 r. godz. 13:00 8 K. Szydłowski
A. Nowicka
M. Kołban
A. Jurczak
5  KW-47/2017 15 maja 2018 r. godz. 13:00 8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
A. Puchała
W. Błogowski
6  KW-54/2015 21 maja 2018 r. godz. 9:00 8 E. Kursa-Mędrek
M. Hnatyszyn
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
7  KW-5/2018 21 maja 2018 r. godz. 12:30 8 A. Klich
E. Kursa-Mędrek
A. Puchała
R. Kosik-Warzyńska
8  KW-42/2017 22 maja 2018 r. godz. 13:00 8 A. Nowicka
K. Szydłowski
E. Lachowicz
A. Puchała
9  KW-4/2018 25 maja 2018 r. godz. 9:00 8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
R. Kosik-Warzyńska
B. Kowzan Mickiewicz
10  KW-II 4/2018 25 maja 2018 r. godz. 13:00 8 Z. Bogucki
A. Klich
A. Jurczak
E. Lachowicz
11  KW-35/2017 28 maja 2018 r. godz. 8:30 8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
12  KW-43/2017 28 maja 2018 r. godz. 11:00 8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
A. Jurczak
A. Pietruszkiewicz
13 KW-13/2017 28 maja 2018 r. godz. 13:00 8 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchała
14  KW-23/2017 29 maja 2018 r. godz. 8:15 8 T. Wółkiewicz
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Jurczak
15 KW-44/2017 29 maja 2018 r. godz. 13:00 8 A. Klich
E. Kursa-Mędrek
W. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz

 

kwiecień 2018 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i godzina posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-40/2017 9 kwietnia 2018 r. godz. 8:15 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
2 KW-25/2017 9 kwietnia 2018 r. godz. 10:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchałą
3 KW-42/2017 10 kwietnia 2018 r. godz. 13:00 8 A. Nowicka
K. Szydłowski
E. Lachowicz
B. Kowzan-Mickiewicz
4 KW-32/2017 13 kwietnia 2018 r. godz. 10:00 8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
5 KW-37/2017 16 kwietnia 2018 r. godz. 14:00 9-10 E. Kursa-Mędrek
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
6 KW-II 2/2018 18 kwietnia 2018 r. godz. 8:30 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
A. Jurczak 
R. Kosik-Warzyńska
7 KW-23/2017 18 kwietnia 2018 r. godz. 9:45 8 T. Wółkiewicz
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Jurczak
8 KW-39/2017 19 kwietnia 2018 r. godz. 9:00 8 B. Mużyło
A. Nowicka
A. Puchała
W. Błogowski
9 KW-II 1/2018 19 kwietnia 2018 r. godz. 11:00 8 E. Kursa-Mędrek
B. Mużyło
A. Puchała
W. Błogowski
10 KW-II 9/2017 23 kwietnia 2018 r. godz. 8:30 8 B. Mużyło
A. Klich
M. Kołban
A. Jurczak
11 KW-24/2017 23 kwietnia 2018 r. godz. 10:00 8 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
A. Puchała
12 KW-II 3/2017 24 kwietnia 2018 r. godz. 9:00 8 Z. Bogucki
A. Nowicka
A. Pietruszkiewicz
R. Kosik-Warzyńska
13 KW-20/2016 26 kwietnia 2018 r. godz. 9:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
A. Puchała
W. Błogowski

 

 marzec 2018 r.

Lp. Sygnatura sprawy Data i godzina posiedzenie Nr sali Skład orzekający
1 KW-32/2017

6 marca 2018 r. godz. 10:00

8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
2 KW-11/2017

6 marca 2018 r. godz. 12:30

8 E. Kursa-Mędrek
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Jurczak
3 KW-31/2017

7 marca 2018 r. godz. 13:00

8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
A. Puchała
W. Błogowski
4 KW-25/2017

8 marca 2018 r. godz. 10:00

8 T. Wólkiewicz
K.Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchała
5 KW-40/2017

13 marca 2018 r. godz. 9:30

8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Pietruszkiewicz
6 KW-13/2017

14 marca 2018 r. godz. 8:00

8 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchała
7 KW-30/2017

16 marca 2018 r. godz. 13:00

8 B. Mużyło
A. Nowicka
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz
8 KW-17/2017

19 marca 2018 r. godz. 9:00

8 E. Kursa-Mędrek
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicz
M. Kołban
9 KW-34/2017

20 marca 2018 r. godz. 12:00

8 A. Nowicka
B. Mużyło
A. Puchała
E. Lachowicz
10 KW-39/2017

20 marca 2018 r. godz. 14:00

8 B. Mużyło
A. Nowicka
A. Puchała
W. Błogowski
11 KW-II 1/2018

22 marca 2018 r. godz. 14:00

8 E. Kursa-Mędrek
B. Mużyło
A. Puchała
W. Błogowski
12 KW-42/2017

23 marca 2018 r. godz. 12:00

8 A. Nowicka
K. Szydłowski
E. Lachowicz
A. Puchała
13 KW-47/2017

23 marca 2018 r. godz. 14:00

8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
A. Puchała
W. Błogowski
14 KW-35/2017

26 marca 2018 r. godz. 8:30

8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz
15 KW-28/2017

26 marca 2018 r. godz. 13:00

8 Z. Bogucki
M. Hnatyszyn
W. Błogowski
A. Jurczak
16 KW-36/2017 27 marca 2018 r. godz. 9:00 8 K. Szydłowski
T. Wółkiewicz
W. Błogowski
A. Jurczyk
17 KW-31/2017 29 marca 2018 r. godz. 9:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
A. Puchała
W. Błogowski

 

 luty 2018 r. 

Lp. Sygnatura sprawy Data i godzina posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-33/2017 5 lutego 2018 r. godz. 9:00 8 E. Kursa-Mędrek
A. Klich
A. Jurczak
M. Kołban
2 KW-13/2017 5 lutego 2018 r. godz. 13:00 8 B. Mużyło
A. Klich
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchała
3 KW-11/2016 9 lutego 2018 r. godz. 9:00

posiedzenie nie odbędzie się
- odwołane 5 lutego 2018 r.
8 E.Kursa-Mędrek
Z. Bogucki
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Jurczak
4 KW-8/2017 9 lutego 2018 r. godz. 12:00 8 B.Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
E. Lachowicz
5 KW-22/2017 16 lutego 2018 r. godz. 12:00  8 B. Mużyło
M. Hnatyszyn
A. Pietruszkiewicz
E. Lachowicz
6 KW-16/2017

 16 lutego 2018 r. godz. 14:00

posiedzenie nie odbędzie się
- odwołane 7 lutego 2018 r.

8 K. Szydłowski
A. Nowicka
M. Kołban
W. Błogowski
7 KW-25/2017 19 lutego 2018 r. godz. 9:00  8 T. Wółkiewicz
K.Szydłowski
B. Kowzan-Mickiewicz
A. Puchała
8 KW-26/2017 19 lutego 2018 r. godz. 14:00  8 K. Szydłowski
A. Nowicka
A. Pietruszkiewicz
W. Błogowski
9 KW-II 15/2017 22 lutego 2018 r. godz. 14:00 8 B. Mużyło
Z. Bogucki
W. Błogowski
B. Kowzan-Mickiewicz
10 KW-30/2016  23 lutego 2018 r. godz. 13:00 8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
A. Puchała
W. Błogowski
11 KW-60/2013 23 lutego 2018 r. godz. 14:00  8 T. Wółkiewicz
K. Szydłowski
M. Kołban
W. Błogowski
12 KW-II 14/2017 26 lutego 2018 r. godz. 8:30  8 M. Hnatyszyn
Z. Bogucki
A. Jurczak
M. Kołban
13 KW-36/2017 26 lutego 2018 r. godz. 13:00  8 K. Szydłowski
T. Wólkiewicz
W. Błogowski
A. Jurczak
14 KW-37/2017 27 lutego 2018 r. godz. 13:00  8 E. Kursa-Mędrek
A. Klich
E. Lachowicz
A. Pietruszkiewicz

 

 styczeń 2018 r. 

Lp. Sygnatura sprawy Data i godzina posiedzenia Nr sali Skład orzekający
1 KW-27/2017 29 stycznia 2018 r. godz. 8:30 8 K. Szydłowski
B. Mużyło
M. Kołban
B. Kowzan-Mickiewicz

 


cofnij do druku na górę