Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Programy rządowe, fundusze, akcje i kampanie, konkursy - Konkursy - Wybrano najlepsze prace o strażakach

2017-05-30

Wybrano najlepsze prace o strażakach

Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace, zgłoszone do wojewódzkich eliminacji XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

dwie spośród wybranych prac - jedna przedstawia sylwetki strażaków gaszących płomienie

Do etapu przeprowadzanego na poziomie centralnym, prace plastyczne w poszczególnych kategoriach, następujących osób:

I grupa - uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych:
I miejsce – Natalia Leszczyńska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Żabnicy, Powiat Gryfiński.
II miejsce – Bartosz Wielocha, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie, Powiat Białogardzki.
III miejsce – Oliwia Grygorowicz, Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie, Powiat Gryfiński.
Wyróżnienie – Dominika Lewandowska, Zespól Szkół Publicznych - Szkoła Podstawowa w Radowie Małym, Powiat Łobeski.

II grupa - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:
I miejsce – Borys Ryszewski, Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty w Karlinie, Powiat Białogardzki.
II miejsce – Jagoda Łopuszyńska, Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Jana Pawła II w Stargardzie, Powiat Stargardzki.
III miejsce – Albert Kaczocha, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gościnie, Powiat Kołobrzeski.
Wyróżnienie – Nikola Żyżniewska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytowie, Powiat Choszczeński.

III grupa - uczniowie gimnazjów:
I miejsce – Agnieszka Maciejewska, Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu, Powiat Kołobrzeski.
II miejsce – Róża Zarzycka, Publiczne Gimnazjum w Baniach, Powiat Gryfiński.
III miejsce – Dominika Magniewska, Gimnazjum Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu, Powiat Kołobrzeski.
Wyróżnienie - Kinga Bar, Gimnazjum Publiczne w Dębnie, Powiat Myśliborski.
Wyróżnienie – Laura Róża Kaczmarek, Gimnazjum Gminy Stargard, Powiat Stargardzki.

IV grupa – uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych (do 18 r. ż.):
I miejsce – Nikola Halamus, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny - Koło w Kamieniu Pomorskim.
II miejsce – Mariusz Wypych, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie, Powiat Gryfiński.
III miejsce – Kornel Bielski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowogardzie, Powiat Goleniowski.

 


cofnij do druku na górę