Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Dla mieszkańców - Zdrowie - Promocja zdrowia - Aktualności - V edycja konkursu plastycznego pt. „Wakacyjna wyprawa po zdrowie”

2014-06-26

V edycja konkursu plastycznego pt. „Wakacyjna wyprawa po zdrowie”

Konkurs Wakacyjna Wyprawa po Zdrowie – V edycja „Przewodnik po mojej okolicy”.
 
Wydział Zdrowia Publicznego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie serdecznie zaprasza dzieci przebywające w ośrodkach wsparcia dziennego z terenu województwa zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w V edycji konkursu plastycznego pt. „Wakacyjna wyprawa po zdrowie”.
Konkurs ma na celu propagowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji oraz kształtowanie u dzieci nawyków zdrowego stylu życia. Oprócz formy edukacyjnej, konkurs ma zapewnić dobrą zabawę, która pozwoli na rozwinięcie wyobraźni i zmysłu artystycznego dzieci.
Konkurs polega na wykonaniu zespołowej pracy plastycznej w postaci „przewodnika po mojej okolicy”, w którym zostaną zamieszczone rysunki, zdjęcia oraz mapki opisujące miejsca, w których można spędzić czas wolny podczas wakacji w sposób aktywny z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa, których należy przestrzegać przebywając nad wodą, na biwaku, w lesie lub podczas wycieczek pieszych.
W przypadku pytań proszę o kontakt z p. Martą Gracewicz tel. 91-430-32-57.

Lista załączników:

Lp.Tytuł załącznikaTypRozmiarZmodyfikowany
1
Regulamin konkursu
format pliku doc .doc
172 kB
2014-06-26, 09:52:46
cofnij do druku na górę