Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Dla mieszkańców - Zdrowie - Promocja zdrowia - Aktualności - Konkursy dla uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego

2013-10-08

Konkursy dla uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego

Wydział Zdrowia Publicznego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego zaprasza do udziału w dwóch konkursach dla uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z terenu woj. zachodniopomorskiego organizowanych przez Wojewodę Zachodniopomorskiego.
Pierwszy konkurs plastyczny na kalendarz promujący aktywność fizyczną na rok 2014 ma na celu wyrabianie nawyków regularnej aktywności fizycznej wśród dzieci. Sposób spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież ma ogromne znaczenie w profilaktyce chorób cywilizacyjnych tj. otyłości, cukrzycy, chorób serca, wad postawy. Adresatami konkursu są uczniowie klas I – III szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego. W razie pytań proszę o kontakt z p. Martą Gracewicz tel. 91-430-32-57.
Drugi konkurs „Nagraj hit o HIV” jest organizowany w ramach Kampanii społeczno – edukacyjnej „Znamy się! Mamy zero szans na HIV”. Uczestnicy konkursu mają za zadanie nagrać piosenkę w formie teledysku promującą bezpieczne zachowania w aspekcie zapobiegania zakażeniom HIV, ale również niedyskryminowania osób już zakażonych. Tekst utworu ma propagować takie wartości w stosunkach międzyludzkich jak: miłość, wierność, zaufanie, przyjaźń, tolerancja. Konkurs jest skierowany do uczniów szkółponadgimnazjalnych z terenu województwa. Informacji na temat konkursu udziela p. Jagoda Gzyl tel. 91-430-33-46.
W załączeniu regulaminy konkursów.
 

Lista załączników:

Lp.Tytuł załącznikaTypRozmiarZmodyfikowany
1
Regulamin konkursu na kalendarz
format pliku doc .doc
35 kB
2013-10-08, 08:35:44
2
Regulamin konkursu na teledysk
format pliku doc .doc
37.5 kB
2013-10-08, 08:36:05
cofnij do druku na górę