Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Dla mieszkańców - Zdrowie - Promocja zdrowia - Promocja zdrowia - Kronika - Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego Wakacyjna wyprawa po zdrowie – IV edycja w dniu 23 i 27 sierpnia 2013 r.

2013-09-05

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego Wakacyjna wyprawa po zdrowie – IV edycja w dniu 23 i 27 sierpnia 2013 r.

Wydział Zdrowia Publicznego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego
w Szczecinie po raz czwarty zorganizował konkurs plastyczny pod hasłem „Wakacyjna wyprawa po zdrowie” adresowany do dzieci uczęszczających do Środowiskowych Ognisk Wychowawczych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Nadesłano 10 prac, którymi były albumy
z wakacji  wykonane przez 87 dzieci. Dla laureatów I, II i III miejsca ufundowane zostały nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy konkursu otrzymali upominki.

W dniu 23 sierpnia 2013 r. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie oraz w dniu 27 sierpnia 2013 r. w Delegaturze ZUW
w Koszalinie odbyły się uroczyste wręczenia nagród. Po części oficjalnej uczniowie wraz
z opiekunami zostali zaproszeni do zwiedzania Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

 

Laureatami konkursu zostali uczniowie:

 

 

Nazwa placówki

Opiekun

Uczniowie

I miejsce

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD w Storkowie

Jolanta Kliś

1.    Wiktor Tomczyk

2.    Gabrysia Tomczyk

3.    Bartek Wasyliszyn

4.    Patrycja Bielecka

5.    Gabrysia Poznańska

6.    Kacper Chudy

7.    Dominika Chudy

8.    Nikola Wojdak

9.    Wiktor Lonc

10.  Olivier Kliś

II miejsce

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD w Szczecinie

ul. Strzałowska 7

Barbara Tuszyńska

1.   Kamila Nowak

2.   Adrian Nowak

3.   Nikola Tobiasz

4.   Radosław Tobiasz

5.   Krzysztof Hornicki

II miejsce

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze  „Grono” TPD w Koszalinie

ul. Piłsudskiego 11-15

Danuta Zabrowarna

Agnieszka Bolesta

1.   Norwicz Barbara

2.   Norwicz Maria

3.   Pękala Julia

4.   Ruszkowski Aleksander

5.   Ceglarek Tamara

6.   Davidović Karina

7.   Gołąb Karina

8.   Guźniczak Adrian

9.   Kułakowska Paulina

10. Laskowski Bartłomiej

11. Norwicz Gabriela

12. Tucholska Wiktoria

13. Nowak Julia

14. Sadurski Patryk

15. Tucholska Julia

16. Rudzka Anastazja

17. Wrzoskiewicz Miłosz

18. Goślińska Joanna

19. Kurek Paulina

20. Okińczyc Justyna

21. Rudzka Anna

22. Skoczowska Agata

23. Kasprzyk Weronika

III miejsce

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze  „Północ” TPD w Koszalinie

ul. Wańkowicza 82 A

Magdalena Ubysz

Agnieszka Dawidowicz

1.   Gabrysia Misztal

2.   Patrycja Misztal

3.   Julia Dawidowicz

4.   Katarzyna Sadecka

5.   Dagmara Dobkowska

6.   Ewelina Zalewska

7.   Edyta Więcko

8.   Natalia Prażmowska

9.   Maja Hryniewicz

10. Martyna Hryniewicz

11. Paweł Więcko

III miejsce

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD w Przecławiu

Klaudia Lis

1.   Anna Grabowska

2.   Bartosz Majerowski

3.   Arkadiusz Gołębiewski

III miejsce

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD w Starych Brynkach

Anna Podolska

1.   Klaudia Koper

2.   Karolina Koper

3.   Marika Sopota

4.   Aleksandra Malerowicz

5.   Dawid Podolski




Galeria zdjęć:

23.08.2013 r.
7928.7 kB
4512 x 3000 pix
23.08.2013 r.
7264.5 kB
4512 x 3000 pix
23.08.2013 r.
7085.4 kB
4512 x 3000 pix
23.08.2013 r.
6458.8 kB
4512 x 3000 pix
23.08.2013 r.
5784.8 kB
4512 x 3000 pix
27.08.2013 r.
6103.8 kB
4512 x 3000 pix
27.08.2013 r.
5490.5 kB
4512 x 3000 pix
27.08.2013 r.
5325.5 kB
4512 x 3000 pix
27.08.2013 r.
6391.9 kB
4512 x 3000 pix
27.08.2013 r.
6561 kB
6016 x 4000 pix
cofnij do druku na górę