Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Centrum prasowe - Aktualności - Weekendowa akcja szczepień „Ostatnia prosta”. Zaszczep się w Szczecinie bez rejestracji!

2021-06-02

Weekendowa akcja szczepień „Ostatnia prosta”. Zaszczep się w Szczecinie bez rejestracji!

Po sukcesie majówkowej akcji szczepień, chętni znów będą mogli zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. Do naszego województwa trafi 2500 dawek.

grafika z informacjami na temat dni i godzin szczepienia

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki wraz ze 109. Szpitalem Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie organizują kolejną weekendową akcje szczepień pn. „Ostatnia prosta”.

Od 4 do 6 czerwca (piątek-niedziela) w godzinach od 9.00 do 18.00 będzie można zaszczepić się bez zapisów w specjalnym mobilnym punkcie zlokalizowanym na parkingu przed przychodnią 109. Szpitala Wojskowego w Szczecinie, ul. Piotra Skargi 34 w Szczecinie.

Wystarczy przyjść i zaczekać na swoją kolej – bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin, czy godzinę.

Tak jak w działających już punktach szczepień, również i w tym punkcie obecna będzie kadra medyczna, która zajmie się pacjentami zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami i procedurami.

Z możliwości zaszczepienia się bez zapisów będzie mogła skorzystać każda osoba, która ukończyła 18 lat, posiadająca aktywne e-skierowanie.

Powrót do normalności? Możliwy dzięki szczepieniom przeciw COVID-19

Im większa liczba osób zaszczepionych, tym szybciej możliwe będzie łagodzenie kolejnych obostrzeń i zasad bezpieczeństwa. Wszystkie rodzaje szczepionki przeciw COVID-19 są starannie badane, co sprawia że są bezpieczne!

W województwie zachodniopomorskim zostało wykonanych już 976 184 szczepień, w samym Szczecinie 362 569. W skali całego kraju to już łącznie ponad 20,5 mln wykonanych zastrzyków.

Szczegółowe informacje dotyczące Narodowego Programu Szczepień można znaleźć na www.gov.pl/szczepimysie.


cofnij do druku na górę