Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Dla mieszkańców - Zdrowie - Informacje na temat koronawirusa 2019-nCoV - Podziękowania dla darczyńców

Podziękowania dla darczyńców

Na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego publikujemy listę darczyńców, organizacji oraz fundacji zaangażowanych w pomoc dla szpitali i kadry medycznej na Pomorzu Zachodnim podczas walki z pandemią koronawirusa.


- To wyraz wdzięczności i docenienia wszystkich tych, którzy wspierali naszą zachodniopomorską służbę zdrowia – mówi wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc – Dziękuję przedsiębiorcom, osobom działającym w ramach różnych grup wsparcia, fundacjom, członkom stowarzyszeń, żołnierzom, pracownikom firm, instytucji i służb oraz osobom prywatnym za przekazane dary rzeczowe i pieniądze zachodniopomorskim szpitalom. Dziękuję również tym, którzy poświęcili swój wolny czas, by wspomóc kadrę medyczną posiłkami, uszytymi własnoręcznie maseczkami, wolontariatem, a także kartkami i plakatami, z tak potrzebnymi słowami otuchy i wsparcia.


Informacje o darczyńcach pozyskaliśmy od szpitali, z mediów społecznościowych i mediów tradycyjnych.
Wszyscy, którzy pomogli lub wciąż pomagają szpitalom – rzeczowo, finansowo lub w inny sposób, a nie znaleźli się na poniższej liście darczyńców prosimy o kontakt mailowy: darczyncy@zuw.szczecin.pl Lista z pewnością nie jest jeszcze zamknięta - będziemy ją uzupełniać po nadesłaniu zgłoszenia.


- Tych wspaniałych gestów, płynących z potrzeby pomagania innym, było bardzo dużo, również od osób, które chcą pozostać anonimowe – dodaje wojewoda Tomasz Hinc – Wszystkie są równie ważne i piękne. Raz jeszcze wszystkim darczyńcom przekazuję słowa uznania, szacunku i podziękowania.

 

 

Darczyńcy

 

  1. 102 Batalion Ochrony z Bielkowa
  2. 14 Zachodniopomorska Brygada Obrony Terytorialnej
  3. ABJ Inwestors Sp. z o.o. komandytowa
  4. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Szczecinie
  5. Agri Plus Sp. z o.o.
  6. Akademia Malucha "Filokubino"
  7. Akademia Morska w Szczecinie
  8. Akademia Sztuki w Szczecinie
  9. AKKU-PLAST Marta Banaszkiewicz
  10. Ak-Tel Klimczak Arkadiusz
  11. Alicja Chodorowska
  12. Alior Bank S.A
  13. ALUPROF S.A
  14. Asko-Tech Sp. z o.o.
  15. Asprod - Piekarnia i Cukiernia
  16. Atlantic Products Sp. z o.o.
  17. Ax Technology Sp. z o.o. Sp. k.
  18. Barlinek Inwestycje Sp. z o. o.
  19. Barlinek S.A.
  20. Biblioteka - Gminne Centrum Kultury Przelewice
  21. Bielun&Bielun Sp z o.o.
  22. Bimex Barlinek
  23. Bricomarche
  24. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
  25. Bulwar Cafe Alicja i Tadeusz
  26. Burmistrz Nowego Warpna
  27. Burmistrz Polic
  28. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej
  29. Caritas Diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej
  30. Carrefour
  31. Castorama Polska Sp. z o.o.
  32. Centrum Kultury Mielno
  33. Centrum Kultury Sianów
  34. Chorągiew Zachodniopomorska ZHP
  35. Coffe Promotion Sp. z o.o.
  36. CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.
  37. Decathlon
  38. Dega S.A.
  39. Delivery City JSK UniCar
  40. DGS Poland Sp. z o.o.
  41. DLUX Firma Usługowo-Handlowa Dorota Gurgacz-Dutka
  42. Dom Kultury Bobolice
  43. DPM HATHI Cale Sp. z o.o.
  44. Dr Oetker Sp. z o.o.
  45. Drutex S.A.
  46. Drużyna Okręt Szczecin
  47. Drużyna Pogoń Szczecin
  48. Ekomech-System Jarosław Horodecki
  49. Elektro-Bud Sp. z o.o.
  50. Enea Operator Sp. z o.o.
  51. Enea Oświetlenie Sp. z o.o. prezes Mariusz Kądziołka
  52. Europrojekty Consulting Sp. z o.o.
  53. EWP Sp z o.o.
  54. F.T.U. Baktrans Dorota Bakowicz
  55. F.U.H. „Pagat” Tomasz Watral
  56. Fabryka Styropianu Arbet Sp.j.
  57. Fabryka Zabawek Pluszowych „Kolor Plusz”
  58. FastPart Sp. z o.o.
  59. FHU MULTI PROJECT Sp. z o.o. Sp.k.
  60. FHU Teresa Wójcik
  61. Firma Handlowo-Usługowa Alina Żak
  62. FITMAX
  63. Folwark na Półwyspie
  64. FR Protection Poland Sp. z. o. o.
  65. FUH BARTEK-DOMET Jan Bąk
  66. Fundacja „Pokoloruj Świat” w Koszalinie
  67. Fundacja Polsat
  68. Fundacja „Się pomaga”
  69. Fundacja Espersen Polska
  70. Fundacja Jesteśmy Razem. Pomagamy!
  71. Fundacja Kulczyk
  72. Fundacja Lekarze Lekarzom
  73. Fundacja Lotos
  74. Fundacja Lotto im. Haliny Konopackiej
  75. Fundacja LPP
  76. Fundacja Magia Serca ze Złocieńca
  77. Fundacja Małych Stópek
  78. Fundacja Marzenia do Spełnienia
  79. Fundacja SMS z Nieba, prezes ks. Rafał Jarosiewicz
  80. Fundacja TVN nie jesteś sam
  81. Galderma Polska Sp. z o.o.
  82. Gaz-System S.A.
  83. GEN GAZ Energia Sp. z o.o.
  84. Gen. dyw. Maciej Jabłoński Dowódca 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej oraz wszyscy żołnierze
  85. Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku
  86. Gospodarstwo rolne Łukasz Mrozik
  87. Gospodarstwo rolne Piotr Ossowski
  88. Groupe SEB Polska Sp. z o.o.
  89. Grupa „Gryfinianki szyją maseczki”
  90. Grupa „Pomagam Lubieto!”
  91. Grupa „PomagaMy Kołobrzeg”
  92. Grupa „Pomóżmy tym, którzy pomagają SZCZECIN”
  93. Grupa „Szczecinianki szyją maseczki”
  94. Grupa „Świnoujście szyje”
  95. Grupa Azoty S.A. prezes dr Wojciech Wardacki
  96. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zarząd grupy
  97. Grupa Lotos S.A.
  98. Grupa LUX MED
  99. Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza WOPR Powiatu Białogardzkiego
  100. Gryfińska Inicjatywa Samorządowa
  101. Hortex Sp. z o.o.
  102. Huawei
  103. Hyundai Engineering Co., Ltd.
  104. ICT Poland Sp. z o.o.
  105. Ikea Industry Poland Sp. z o.o.
  106. Inicjatywa Obywatelska „#Wzywamy Posiłki”
  107. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - IMGW PIB
  108. Intercars Szczecin Prawobrzeże, kierownik oddziału Grzegorz Ciesielski
  109. inż. Marcin Królikowski z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
  110. Jurajska Sp. z o.o.
  111. JYSK Sp. z o.o.
  112. Kancelaria adwokacka Cezary Skrzypczak
  113. Kazar Group Sp. z o.o.
  114. KGHM Polska Miedź S.A.
  115. Klaster Morski Pomorza Zachodniego
  116. KMA SAFETY hurtownia BHP Marcin Wawrzyniak
  117. Koch Furniture Sp. z o.o.
  118. Koło Gospodyń Będzino - Koło Gospodyń Wiejskich w Będzinie "Ino Będzino"
  119. Koło Gospodyń Biesiekierz -
  120. Koło Gospodyń Wiejskich Dobrzyca
  121. Koło Gospodyń Wiejskich Giezkowo
  122. Koło Gospodyń Wiejskich Konikowo
  123. Koło Gospodyń Wiejskich Marysieńki
  124. Koło Gospodyń Wiejskich Niekłonice
  125. Koło Gospodyń Wiejskich w Niedalinie „Radwianki”
  126. Koło Gospodyń Wiejskich z Krzęcina
  127. Koło Gospodyń Wyszebórz
  128. Koło Gospodyń Wyszewo
  129. Koło Łowieckie „Dzik”
  130. Koło Łowieckie „Oręż” w Koszalinie
  131. Koło Łowieckie „Żbik’
  132. Kołobrzeska Izba Gospodarcza
  133. Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
  134. Komenda Miejska Policji w Szczecinie
  135. Kompleks Wypoczynkowy Narcyz w Międzywodziu
  136. Komunikacja Miejska Kołobrzeg Sp. z o.o.
  137. Koszalińskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „ERA KOBIET”
  138. Kościół Chrystusowy
  139. Kościół Ewangeliczny Chrześcijan - Zbór w Nowogardzie
  140. Krajowa Selekcja Morskich Marynarzy i Rybaków NSZZ Solidarność
  141. Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  142. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oddział terenowy w Koszalinie
  143. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oddział terenowy w Szczecinie
  144. Krawcowe z Teatru Polskiego
  145. Krawcowe ze Szczecińskiej Opery na Zamku
  146. Ks. Andrzej Zaniewski
  147. Laboratorium Kosmetyczne dr Irena Eris Sp. z o.o.
  148. Lasland Sp. z o.o.
  149. Leśny Dworek Monika Krok
  150. Lions Club Barlinek
  151. Lotte Wedel Sp. z o.o.
  152. MARAL Hurtownia BHP – Radosław Szajda
  153. Media Technik Sp. z o.o.
  154. MicroLizard Sp. z o.o.
  155. Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Kołobrzegu
  156. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o w Szczecinie
  157. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Koszalinie
  158. Mieszkanki dzielnicy Stołczyn w Szczecinie
  159. Mieszkańcy gminy Kamień Pomorski
  160. Minibrowar Kowal A. Piątek i Spółka
  161. MK-PROFIT Biuro Rachunkowe Marcin Klimaszewski
  162. Młyn Sp. z o.o. w Dargomyślu
  163. Mojsiuk Sp. z o.o.
  164. MOTO GUM Krzysztof Stefan Grudzień
  165. MPS International Sp. z o.o.
  166. Multikino S.A.
  167. Nadleśnictwo Białogard
  168. Nadleśnictwo Bobolice
  169. Nadleśnictwo Borne Sulinowo
  170. Nadleśnictwo Czaplinek
  171. Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie
  172. Nadleśnictwo Czarnobór
  173. Nadleśnictwo Gościno
  174. Nadleśnictwo Karnieszewice
  175. Nadleśnictwo Manowo
  176. Nadleśnictwo Niedźwiady w Przechlewie
  177. Nadleśnictwo Osusznica
  178. Nadleśnictwo Polanów
  179. Nadleśnictwo Połczyn Zdrój
  180. Nadleśnictwo Sławno
  181. Nadleśnictwo Tychowo
  182. Naukowcy z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
  183. Nestlé Polska S.A.
  184. Netto
  185. Netto Arena
  186. Netto Barlinek
  187. Nordglass Sp. z o.o.
  188. Ogólnobudowlany Zakład OZPU Sosnówka Henryk
  189. Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie
  190. Okręgowa Rada Lekarska w Koszalinie
  191. Okręgowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego w Szczecinie
  192. OKS Prawobrzeże Szczecin
  193. Oktan Energy & v/l Service Sp. z o.o. Jan Edward Bobrek
  194. Olimet Technic Industry
  195. OMEGAIR CARGO Sp. z o.o.
  196. OPUS Sp. z o.o.
  197. OTCF S.A. w Wieliczce
  198. OWES - Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
  199. P11-Group
  200. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie:
  201. Parafia Niepokalanego Serca NMP Szczecin Stołczyn
  202. Pasmanteria „Agnieszka”
  203. Pasmanteria „Po kokardę”
  204. PATIO Hurtownia Odzieży Roboczej i Artykułów BHP w Goleniowie
  205. Pfizer Polska Sp. z o.o.
  206. PGE POLSKA Grupa Energetyczna S.A.
  207. PGNiG S.A.
  208. PH.ELGLRYF Piotr Siupka
  209. Piloci morscy z portów w Świnoujściu, Policach i Szczecinie
  210. Pizzeria Grotta
  211. Pizzeria Vendetta
  212. PKO Bank Polski
  213. PKO Leasing S.A.
  214. PKP PLK S.A.
  215. Planeta Nieruchomości
  216. Politechnika Koszalińska
  217. Polska Grupa Energetyczna S.A.
  218. Polska Żegluga Bałtycka S.A.
  219. Polski Czerwony Krzyż. Oddział Rejonowy w Kołobrzegu
  220. Polski Holding Hotelowy Sp. z o.o. prezes Gheorghe Marian Cristescu
  221. Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Koszalinie
  222. Polskie Biuro Brokerskie Sp. z o.o.
  223. Polskie LNG S.A.
  224. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w Szczecinie
  225. Polskie Zakłady Zbożowe - Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.
  226. Pomerania Brokers Sp. z o.o.
  227. Pomorski Uniwersytet Medyczny
  228. Posejdon - Klub Morsów Koszalin
  229. Powiatowy Dom Samopomocy Centrum Rehabilitacyjno – Kulturalne w Białogardzie
  230. Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie
  231. Pracownia j. angielskiego Angielski na Plus
  232. Printing 3D – rzemieślnictwo cyfrowe
  233. Proauto Sp. z o.o.
  234. Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej w Mierzynie
  235. Procter&Gamble
  236. Profi Serwis s.c.
  237. Przedsiębiorstwo Budowlane "CALBUD" Sp. z o.o.
  238. Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko Sp. z o.o.
  239. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
  240. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowemu S.C G.I B. Latkowscy
  241. Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Gryf S.A.
  242. Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A.
  243. Przedszkole im. Króla Lwa w Węgorzynie
  244. Przedszkole nr 2 im. Stanisławy Modrzejewskiej w Dębnie
  245. Przedszkole Publiczne nr 45 w Szczecinie
  246. Ptak Reklamy - Sławomir Ptak
  247. PZU S.A.
  248. Q4GLASS, ABJ INVESTORS Sp. z o.o. sp.k.
  249. Rada Miejska w Policach
  250. Rada Powiatu w Policach
  251. Rada Rodziców SP Będzino
  252. Radni Gminy Miejskiej Wałcz
  253. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie
  254. Rossmann Sp. z o.o.
  255. Rotary Club Koszalin
  256. RTcom
  257. Selmont - P.P.H.U. Selmont Sp. z o.o.
  258. Servier Polska Sp. z o.o.
  259. Sklep Medyczny MEDOS Agnieszka Wicher
  260. Sklep Mrówka
  261. Spółdzielnia Socjalna Razem Mocni „Pavone Centrum Poligrafii”
  262. Starostwo Powiatowe w Policach
  263. Stocznia Szczecińska Sp. z o.o.
  264. Stowarzyszenie „Warszawski Hackerspace”
  265. Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych
  266. Stowarzyszenie Kibiców Pogoń Szczecin Portowcy
  267. Stowarzyszenie Kobiet po chorobie piersi Anna
  268. Stowarzyszenie Koszalińska Kompania Rycerska
  269. Stowarzyszenie Lions Club "MAGNOLIA"
  270. Stowarzyszenie Miłośników Klubu Sportowego Kotwica Kołobrzeg
  271. Stowarzyszenie Nasza Świerczyna
  272. Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju
  273. Stowarzyszenie SEMAFOR w Złocieńcu
  274. Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział w Szczecinie
  275. Stowarzyszenie Sportowe Sokół Suliszewo
  276. Stowarzyszenie VivaMY
  277. Stowarzyszenie ŻAREK w Drawsku Pomorskim
  278. Studenci psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego pod opieką dr Celiny Timoszyk-Tomczak
  279. Supon S.A.
  280. Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.
  281. Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
  282. Szczecińska Izba Adwokacka
  283. Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Sp. z o.o.
  284. Szkolne Koło Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Barlinku
  285. Szkoła Podstawowa nr 35 w Szczecinie
  286. Tchibo Sp. z o.o.
  287. Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
  288. Tefal
  289. TENA Polska
  290. TOM Sp. z o.o.
  291. Tomaszewicz Development Sp. z o.o.
  292. Toyota Kozłowski
  293. Transport i Spedycja I. Kowalczyk
  294. Troton Sp. z o.o.
  295. TRYSKACZE Sp. z o.o.
  296. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  297. Uniwersytet Szczeciński
  298. Urbanowicz Centrum Nieruchomości s.c.
  299. Urząd Gminy Przelewice
  300. Urząd Miasta i Gminy Mirosławiec
  301. Urząd Miasta Świnoujście
  302. Usługi Budowlane Marcin Szawłowski
  303. Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Jerzy Kozak
  304. VAN PUR S.A.
  305. Vending Style Barlinek
  306. Victoria Cymes Sp. z o.o.
  307. Vosanto Sp. z o.o.
  308. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  309. Wojskowe Koło Łowieckie Nr 219 Trop w Koszalinie
  310. WOPR Oddział Powiatowy Koszalin
  311. Wójt Gminy Dobra
  312. Wójt Gminy Kołbaskowo
  313. Zachodnia Grupa Medyczna
  314. Zachodnia Grupa Wsparcia
  315. Zachodniopomorski Oddział Okręgowy PCK w Szczecinie
  316. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
  317. Zakład Aktywności Zawodowej w Goleniowie
  318. Zakład Handlowo- Usługowy Józef Skrzypa
  319. Zakład krawiecki Monika Najmocka
  320. Zakład produkcyjno-usługowo-handlowy Bernacki Edward
  321. Zakład Usług Budowlanych „Zetbud” Zbigniew Caban
  322. Zakład Usług Leśnych Stanisław Bodnar
  323. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  324. Zarząd Mitcon Desinger Sp. z o.o.
  325. Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
  326. Zarząd Oddziału Międzygminnego ZNP
  327. Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.
  328. Zarząd Powiatu w Policach
  329. Zawa Team
  330. ZEG Zakład Elektryczny Sp. z o.o.
  331. Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego Siostry Pallotynki
  332. Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu
  333. Związek Harcerstwa Polskiego, druhna podharcmistrz Joanna Druciarek oraz Hufiec Szczecin
  334. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
  335. Żołnierze z 5 Pułku Inżynieryjnego w Szczecinie
     
  336. Pan Adam Krupiński
  337. Pan Artur Szulczewski
  338. Pan Craig Nightingale
  339. Pan Czesław Hoc
  340. Pan Dariusz Linowski
  341. Pan Dariusz Matecki
  342. Pan Grzegorz Siemkowicz
  343. Pan Hubert Klimczak
  344. Pan Jan Kucharski
  345. Pan Janusz Gromek
  346. Pan Jarosław Kniaź
  347. Pan Jarosławow Kotulak, plutonowy ze 102 Batalionu Ochrony z Bielkowa
  348. Pan Kamil Grosicki
  349. Pan Krzysztof Kościelny „Grunt”
  350. Pan Maciej Kawalec
  351. Pan Maciej Krasowski
  352. Pan Maciej Wojciechowski
  353. Pan Marcin Pawlicki
  354. Pan Marcin Pieczeniuk
  355. Pan Marcin Walasek
  356. Pan Marek Hok
  357. Pan Mateusz Mataczyński
  358. Pan Michał Grygorcewicz
  359. Pan Michał Materla
  360. Pan Paweł Jaskuła
  361. Pan Piotr Olik
  362. Pan Piotr Wasylko
  363. Pan Stanisław Morozow
  364. Pan Tomasz Moreno
  365. Pan Tomasz Pajor
  366. Pan Tomasz Piechowiak - Stowarzyszenie SOS dla Rodziny
  367. Pan Wojciech Pawliszek
  368. Pani Agnieszka Dąbrowska
  369. Pani Agnieszka Grygorcewicz
  370. Pani Agnieszka Kurzawa
  371. Pani Aneta Filipowicz i Daniel Nozdryn-Płotnicki
  372. Pani Angelica Trelka
  373. Pani Anna Gubernat
  374. Pani Basia, 93-latka, była pracownica szpitala na Arkońskiej
  375. Pani Daria Makarewicz-Salamon
  376. Pani Dominika Jackowska
  377. Pani dr. Irena Eris z fundacji Jesteśmy Razem Pomagamy
  378. Pani Elżbieta Olik
  379. Pani Elżbieta Piechota
  380. Pani Emilia Szulczewska
  381. Pani Ewa Gniedziejko
  382. Pani Ewa Nieżychowska
  383. Pani Hanna Suckiel
  384. Pani Izabela Wilczewska
  385. Pani Iwona Czajka
  386. Pani Jadwiga Kucharska
  387. Pani Jolanta Górowska
  388. Pani Katarzyna A. Jaworska
  389. Pani Katarzyna Zwarzany
  390. Pani Krystyna Pretorius
  391. Pani Magdala Niepsujewicz
  392. Pani Magdalenie Edycie Chorążewicz - Spotted Gryfice
  393. Pani Małgorzata Olejarz
  394. Pani Małgorzata Zawisza
  395. Pani Pamela Sadkowska-Połeć
  396. Pani Renia i Pan Sebastian Nowakowie
  397. Pani Sylwia Majdan
  398. Pani Wiktoria Niepsujewicz
  399. Pani Żaneta Janiszewska

cofnij do druku na górę