Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Urząd

Urząd


 

Piątek, 27 grudnia będzie w tym roku dniem wolnym od pracy dla pracowników administracji rządowej.
W zamian urzędy będą otwarte w sobotę 14 grudnia.
Zarządzenie w tej sprawie podpisał Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Adres i kontakt 

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Wały Chrobrego 4
70-502 Szczecin

tel. 91 43-03-500

zuw@szczecin.uw.gov.pl

NIP: 851-10-21-591


Informacja dla obywatela

tel. 222-500-109

 


Nieczynna winda

W związku z budową Biura Obsługi Klienta na dziedzińcu ZUW, nie ma możliwości wjazdu windą z poziomu podwórza ( - 1 ) na parter.

Osoby z niepełnosprawnościami potrzebujące pomocy w dostaniu się do budynku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 91 43 03 251 lub 667 09 44 31.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
Korespondencja elektroniczna z urzędem

Szanowni Państwo,

z uwagi na docierające do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie sygnały o problemach związanych z odbieraniem i doręczaniem korespondencji nadsyłanej pocztą elektroniczną (e-mail), uprzejmie prosimy o kierowanie wszelkich pism adresowanych do ZUW w Szczecinie (skarg, wniosków, petycji, itp.) za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP. Adres skrytki ePUAP ZUW Szczecin: /low5658fe1/skrytka

Przesyłanie korespondencji drogą mailową obciążone jest wysokim ryzykiem niedostarczenia jej do urzędu (zakwalifikowania przez system jako spam), zaś w przypadku udzielanej przez Urząd odpowiedzi na pismo - prawdopodobieństwem niedoręczenia do odbiorcy.

Jeżeli zatem zależy Państwu na bezpieczeństwie i pewności w korespondencji elektronicznej z ZUW w Szczecinie, zaleca się korzystanie z wolnego od ryzyka niedostarczenia pisma systemu e-PUAP.

Skrzynkę na platformie ePUAP można założyć na stronie http://epuap.gov.pl/wps/portal/E2_ZalozProfil. Potwierdzanie Profilu Zaufanego systemu ePUAP można uzyskać w godzinach urzędowania w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie (w punkcie informacyjnym urzędu przy holu głównym) oraz Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie (w pokoju 129).


cofnij do druku na górę