Strona główna Aktualności Redakcja serwisu Instrukcja obsługi BIP Rejestr zmian Polityka prywatności

Redakcja serwisu

Araś Jacek

   wydział: Wydział Spraw Społecznych
   telefon: 91 4303-489 , pokój: 58 , e-mail: jaras@szczecin.uw.gov.pl

Bajena Iwona

   wydział: Wydział Finansów i Budżetu
   telefon: 914303602 , pokój: 155 , e-mail: ibajena@szczecin.uw.gov.pl

Barska Marta

   wydział: Wydział Gospodarki Nieruchomościami
   telefon: 91 4303-577 , pokój: 312 , e-mail: mbarska@szczecin.uw.gov.pl

Bassa Joanna

   wydział: Wydział Kontroli
   telefon: 914303888 , pokój: 270 , e-mail: jbassa@szczecin.uw.gov.pl

Białous Małgorzata

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 4303-465 , pokój: 175 , e-mail:

Borek Arleta

   wydział: Wydział Kontroli
   telefon: 91 4303-778 , pokój: 176 , e-mail: aborek@szczecin.uw.gov.pl

Brzostowski Łukasz

   wydział: Wydział Kontroli
   telefon: 91 4303-994 , pokój: 328 , e-mail: lbrzostowski@szczecin.uw.gov.pl

Budnik-Dąbska Marta

   wydział: Wydział Gospodarki Nieruchomościami
   telefon: 91 4303-516 , pokój: 315 , e-mail: mbudnik@szczecin.uw.gov.pl

Chrostowska Sandra

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: , pokój: , e-mail: schrostowska@szczecin.uw.gov.pl

Drozdowicz Robert

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: 91 4303 330 , pokój: 127 , e-mail: rdrozdowicz@szczecin.uw.gov.pl

Dudek Jarost

   wydział: Wojewódzka Inspekcja Geodezyjna i Kartograficzna
   telefon: 91 4303 627 , pokój: 301 , e-mail: jdudek@szczecin.uw.gov.pl

Dzierżawska Marzena

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 4303-450 , pokój: 175 , e-mail: mdzierzawska@szczecin.uw.gov.pl

Gnatek Paulina

   wydział: Wydział Infrastruktury, Rolnictwa i Rozwoju Regionalnego
   telefon: 91 4303 754 , pokój: 328 , e-mail: pgnatek@szczecin.uw.gov.pl

Gwiazda Grzegorz

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: 91 4303 342 , pokój: 25 , e-mail: ggwiazda@szczecin.uw.gov.pl

Herbut Katarzyna

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: 91 4303-355 , pokój: 268 , e-mail: kherbut@szczecin.uw.gov.pl

Januszek Agnieszka

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: 91 4303 521 , pokój: 280 , e-mail: ajanuszek@szczecin.uw.gov.pl

Jaszczyk Maria-Magdalena

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: , pokój: , e-mail: mjaszczyk@szczecin.uw.gov.pl

Kanarek Radosław

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 4303-207 , pokój: 167 , e-mail: rkanarek@szczecin.uw.gov.pl

Karpińska Monika

   wydział: Wydział Gospodarki Nieruchomościami
   telefon: 91 4303 608 , pokój: 315 , e-mail: mkarpinska@szczecin.uw.gov.pl

Karska Anna

   wydział: Wydział Spraw Społecznych
   telefon: 91 4303-617 , pokój: 63 , e-mail: akarska@szczecin.uw.gov.pl

Kasprzyk Anna

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: 91 4303-355 , pokój: 268 , e-mail: akasprzyk@szczecin.uw.gov.pl

Kępiński Jan

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: 91 4303-442 , pokój: 183 , e-mail: jkepinski@szczecin.uw.gov.pl

Kęsicki Jarosław

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: 91 4303 342 , pokój: 25 , e-mail: jkesicki@szczecin.uw.gov.pl

Kobielarz Mateusz

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 94 3428 527 , pokój: 166 , e-mail: mkobielarz@szczecin.uw.gov.pl

Konecki Józef

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 4303-652 , pokój: 176 , e-mail: jkonecki@szczecin.uw.gov.pl

Kołodziej Monika

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 4303-404 , pokój: 189 , e-mail: mkolodziej@szczecin.uw.gov.pl

Kruszczyńska Dominika

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: 91 4303-633 , pokój: 283 , e-mail: dkruszczynska@szczecin.uw.gov.pl

Lejbik Wioletta

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: 91 4303-666 , pokój: 281 , e-mail: wlejbik@szczecin.uw.gov.pl

Leszkiewicz Jarosław

   wydział: Biuro Wojewody
   telefon: 3581 , pokój: 108 , e-mail: jleszkiewicz@szczecin.uw.gov.pl

Maciaszczyk Magdalena

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: , pokój: , e-mail: mmaciaszczyk@szczecin.uw.gov.pl

Majkowski Tomasz

   wydział: Wydział Finansów i Budżetu
   telefon: 91 4303 554 , pokój: 161 , e-mail: tmajkowski@szczecin.uw.gov.pl

Mańczak Rafał

   wydział: Wydział Infrastruktury, Rolnictwa i Rozwoju Regionalnego
   telefon: 91 4303 506 , pokój: 211 , e-mail: rmanczak@szczecin.uw.gov.pl

Margraf - Wojciechowski Marek

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 430 3212 , pokój: 275 , e-mail: mmargraf@szczecin.uw.gov.pl

Mirkowicz Jakub

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: 3342 , pokój: 133 , e-mail: jmirowicz@szczecin.uw.gov.pl

Moliński Paweł

   wydział: Wydział Architektury i Gospodarki Przestrzennej
   telefon: 91 4303 570 , pokój: 240 , e-mail: pmolinski@szczecin.uw.gov.pl

Muchla Agnieszka

   wydział: Biuro Wojewody
   telefon: 3589 , pokój: 109 , e-mail: amuchla@szczecin.uw.gov.pl

Nitka Jerzy

   wydział: Zespół ds. Ochrony Informacji Niejawnej
   telefon: 91 4303 372 , pokój: , e-mail: jnitka@szczecin.uw.gov.pl

Nowicki Andrzej

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 4303-295 , pokój: 275 , e-mail: anowicki@szczecin.uw.gov.pl

Onufrejczyk Artur

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: 91 4303 342 , pokój: 25 , e-mail: aonufrejczyk@szczecin.uw.gov.pl

Orłowska Klaudia

   wydział: Wojewódzka Inspekcja Geodezyjna i Kartograficzna
   telefon: 91 4303-605 , pokój: 302 , e-mail: korlowska@szczecin.uw.gov.pl

Pacała Paweł

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 4303 208 , pokój: 275 , e-mail: webmaster@szczecin.uw.gov.pl

Pawłowska-Zalejska Justyna

   wydział: Państwowa Straż Łowiecka
   telefon: 91 4303 707 , pokój: 323 , e-mail: jpawlowska@szczecin.uw.gov.pl

Pelczar Monika

   wydział: Wydział Prawny
   telefon: 91 4303-703 , pokój: 119 , e-mail: mpelczar@szczecin.uw.gov.pl

Pieleszek Piotr

   wydział: Biuro Wojewody
   telefon: 91 4303 581 , pokój: 109 , e-mail: ppieleszek@szczecin.uw.gov.pl

Pilarska-Zamiela Agnieszka

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 4303-468 , pokój: 185 , e-mail: apilarska@szczecin.uw.gov.pl

Podgórna Anna

   wydział: Wydział Prawny
   telefon: 91 4303 380 , pokój: 121 , e-mail: apodgorna@szczecin.uw.gov.pl

Pokładowska Agnieszka

   wydział: Wydział Spraw Społecznych
   telefon: 91 4 303 310 , pokój: 56 , e-mail: apokladowska@szczecin.uw.gov

Redmer Waldemar

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: 91 4303 733 , pokój: 128 , e-mail: wredmer@szczecin.uw.gov.pl

Rodziewicz Marta

   wydział: Wydział Architektury i Gospodarki Przestrzennej
   telefon: 91 4303 699 , pokój: 247 , e-mail: mrodziewicz@szczecin.uw.gov.pl

Rokosz Anna

   wydział: Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców
   telefon: 94 342 8203 , pokój: 187 (Del. Koszalin) , e-mail: arokosz@szczecin.uw.gov.pl

Rokoszewska-Maj Ewa

   wydział: Biuro Wojewody
   telefon: 3579 , pokój: 108 , e-mail: erokoszewska@szczecin.uw.gov.pl

Sas Jacek

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: 91 4303 342 , pokój: 25 , e-mail: jsas@szczecin.uw.gov.pl

Sawicka Agnieszka

   wydział: Wydział Kontroli
   telefon: 91 4303 381 , pokój: 121 , e-mail: asawicka@szczecin.uw.gov.pl

Sękowska Urszula

   wydział: Wojewódzki Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności
   telefon: 91 8140-296 , pokój: Dubois 20 , e-mail: usekowska@szczecin.uw.gov.pl

Skowroński Marek

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: , pokój: , e-mail: mskowronski@szczecin.uw.gov.pl

Sorokin Joanna

   wydział: Zespół Audytu Wewnętrznego
   telefon: 91 4303-552 , pokój: 237 , e-mail: jsorokin@szczecin.uw.gov.pl

Stańczyk Sylwia

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: 91 4303-477 , pokój: 279 , e-mail: sstanczyk@szczecin.uw.gov.pl

Stojecka Grażyna

   wydział: Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców
   telefon: 91 4303-585 , pokój: 66 , e-mail: gstojecka@szczecin.uw.gov.pl

Sulik Izabela

   wydział: Wydział Finansów i Budżetu
   telefon: 914303561 , pokój: 170 , e-mail: isulik@szczecin.uw.gov.pl

Świerżewska Urszula

   wydział: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
   telefon: 91 4303 113 , pokój: 046 , e-mail: uswirzew@szczecin.uw.gov.pl

Szydłowska Justyna

   wydział: Wydział Gospodarki Nieruchomościami
   telefon: 91 4303-549 , pokój: 333 , e-mail: jszydlowska@szczecin.uw.gov.pl

Tomczak Tomasz

   wydział: Wydział Architektury i Gospodarki Przestrzennej
   telefon: 91 4303-570 , pokój: 240 , e-mail: ttomczak@szczecin.uw.gov.pl

Ułybin Samanta

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 91 4303-773 , pokój: 178 , e-mail: sulybin@szczecin.uw.gov.pl

Wańkowska Daria

   wydział: Wydział Architektury i Gospodarki Przestrzennej
   telefon: , pokój: 229 , e-mail: dwankowska@szczecin.uww.gov.pl

Wieczorek Joanna

   wydział: Wydział Finansów i Budżetu
   telefon: 91 4303 529 , pokój: 162 , e-mail: jwieczorek@szczecin.uw.gov.pl

Winnicki Piotr

   wydział: Wydział Finansów i Budżetu
   telefon: 91 4303 302 , pokój: 160 , e-mail: pwinnicki@szczecin.uw.gov.pl

Wójcicka Alicja

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: 91 4303-478 , pokój: 4 , e-mail: awojcicka@szczecin.uw.gov.pl

Wrońska Weronika

   wydział: Biuro Organizacji i Kadr
   telefon: 91 4303-542 , pokój: 278 , e-mail: wwronska@szczecin.uw.gov.pl

Zieleniecki Paweł

   wydział: Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych
   telefon: 94 3428 503 , pokój: 166 , e-mail: pzieleniecki@szczecin.uw.gov.pl

Ziomka Jagoda

   wydział: Wydział Zdrowia Publicznego
   telefon: 91 4303-346 , pokój: 144 , e-mail: jgzyl@szczecin.uw.gov.pl

Zmudziejewska Joanna

   wydział: Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców
   telefon: 91 4303 770 , pokój: 95 , e-mail: jozmu@szczecin.uw.gov.pl

Zwierzchowska Monika

   wydział: Wydział Zdrowia Publicznego
   telefon: 91 4303-269 , pokój: 243 , e-mail: mzwierzchowska@szczecin.uw.gov.pl
cofnij do druku na górę