Strona główna Aktualności Redakcja serwisu Instrukcja obsługi BIP Rejestr zmian Polityka prywatności

Aktualności


1
grafiki przygotowane przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa pokazujące, w jaki sposób należy zachować się w czasie wichury
2018-09-24 nowe!

Silny wiatr nad morzem

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed sztormem w części zachodniej strefy brzegowej. Prognozowany jest wiatr północno-zachodni 6 do 8, w porywach 9 w skali B, który będzie wiał dziś do północy.

czytaj wiecej
2
fragment okładki przewodnika
2018-09-24 nowe!

RODO w służbie zdrowia. Po pierwsze pacjent

Przewodnik po RODO dla służby zdrowia jest efektem prac zespołu zadaniowego ds. ochrony zdrowia działającego w ramach Grupy Roboczej ds. Ochrony Danych Osobowych utworzonej w Ministerstwie Cyfryzacji.

czytaj wiecej
3
podpisanie umowy - od lewej wójt, wicewojewoda i starosta
2018-09-19

Powiat choszczeński z dofinansowaniem na remont dróg

Ponad 2,5 mln zł trafi przebudowę dróg w powiecie choszczeńskim. Marek Subocz, wicewojewoda zachodniopomorski podpisał dziś umowy gwarantujące dofinansowanie w ramach rządowego programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej.

czytaj wiecej
4
grafika - koperta z napisem Newsletter MRPiPS
2018-09-18

Newsletter Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Newsletter MRPiPS to zbiór najważniejszych informacji. Na skrzynki mailowe subskrybentów będzie trafiał raz w tygodniu. Obok ważnych zmian znajdą się tam poszerzone informacje, reportaże, raporty i opracowania niedostępne na naszej stronie internetowej.

czytaj wiecej
5
2018-09-17

Podpisanie umowy na budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego

Stoimy właśnie w takim momencie, kiedy nie ma już Polski A i Polski B, Świnoujścia A i B po dwóch stronach, za parę lat będziemy mieli pełne komfortu połączenie i jedno Świnoujście, jedną Polskę – powiedział szef rządu podczas uroczystości podpisania umowy ws. usprawnienia połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin pod rzeką Świną w Świnoujściu. W uroczystości uczestniczyli także minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk oraz wojewodowie: Tomasz Hinc i Marek Subocz.

czytaj wiecej
6
wojewoda, minister spraw wewnętrznych, premier i minister infrastruktury w pokłonie przed tablicą upamiętniającą Sybiraków
2018-09-17

79. rocznica agresji sowieckiej na Polskę

17 września 1939 r., łamiąc obowiązujący polsko-sowiecki pakt o nieagresji, Armia Czerwona wkroczyła na teren Rzeczypospolitej Polskiej.

czytaj wiecej
7
premier przemawia do żołnierzy - bliski paln
2018-09-16

Premier Mateusz Morawiecki w Kwaterze Głównej Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego

Rzeczywisty system obronny możemy stworzyć tylko przy współpracy wszystkich krajów Sojuszu Północnoatlantyckiego – powiedział Prezes Rady Ministrów podczas spotkania z żołnierzami Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego w Szczecinie.

czytaj wiecej
8
minister i wojewoda gratulują komendantom OSP
2018-09-15

Będą nowe samochody i łodzie ratownicze dla OSP w Zachodniopomorskiem

- Druhny i druhowie OSP, za Wasz trud i poświecenie, za Waszą służbę chcę dzisiaj w imieniu rządu premiera Mateusza Morawieckiego z całego serca podziękować - powiedział minister Joachim Brudziński w Szczecinie. Szef MSWiA wziął udział w uroczystości podpisania umów i deklaracji na dofinansowanie dla OSP na zakup nowoczesnych wozów ratowniczo-gaśniczych i łodzi ratowniczych.

czytaj wiecej
9
napis strzelnica w powiecie, pod nim cel strzelecki
2018-09-06

Strzelnice w powiecie – nowy program MON

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło konkurs ofert na dofinansowanie budowy lub remontu strzelnic, które będą umożliwiały prowadzenie zorganizowanego szkolenia strzeleckiego.

czytaj wiecej
10
kalendarz zeszytowy i długopis z napisem Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
2018-08-23

Rusza konkurs - Aktywny senior to bezpieczny senior

Osoby starsze bardzo często są narażone na działania ze strony przestępców i oszustów. Dlatego MSWiA ogłosiło konkurs „Aktywny senior to bezpieczny senior”, którego celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo seniorów, w szczególności w zakresie reagowania na zagrożenia.

czytaj wiecej
11
wór jednej ze stron nowego paszportu
2018-08-22

Nowe paszporty na Święto Niepodległości

Wszyscy, którzy od 5 listopada br. będą składali wnioski o wydanie paszportu, otrzymają dokument według nowego wzoru. Tego dnia wejdzie w życie zmiana rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentów paszportowych.

czytaj wiecej
12
wojewoda ze zwycięzcami konkursu
2018-05-18

Najlepsi w udzielaniu pierwszej pomocy

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 21 ze Szczecina zwyciężyła w finale IV konkursu dotyczącego zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Puchar zwycięzcom wręczył wojewoda Tomasz Hinc.

czytaj wiecej


pokaż archiwalne
cofnij do druku na górę