Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin


Redakcja serwisu


Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi.
Propozycje zmian i ulepszeń naszej strony można przesyłać pod adresem: rzecznik@szczecin.uw.gov.pl

Zawartość serwisu internetowego redagują redaktorzy z jednostek organizacyjnych w zakresie swoich kompetencji. Poniżej znajduje się lista osób redagujących serwis internetowy:


Wydział Prawny

  • Agnieszka Baumgart
        telefon: ....... 91 4303-555
        e-mail: ......... abaumgart@szczecin.uw.gov.pl
  • Kamila Dzierżanowska
        telefon: ....... 91 4303-327
        e-mail: ......... kdzierzanowska@szczecin.uw.gov.pl
  • Marta Marzec
        telefon: ....... 91 430 3380
        e-mail: ......... mmarzec@szczecin.uw.gov.pl
  • Katarzyna Nowak-Przybylska
        telefon: ....... 91 4303 480
        e-mail: .........

  • Wydział Finansów i Budżetu

  • Anna Adamska-Skąpska
        telefon: ....... 91 4303-602
        e-mail: ......... aadamska@szczecin.uw.gov.pl
  • Iwona Bajena
        telefon: ....... 914303602
        e-mail: ......... ibajena@szczecin.uw.gov.pl
  • Katarzyna Frąszczak
        telefon: ....... 91 4303-461
        e-mail: ......... kfraszczak@szczecin.uw.gov.pl
  • Tomasz Majkowski
        telefon: ....... 91 4303 554
        e-mail: ......... tmajkowski@szczecin.uw.gov.pl
  • Izabela Sulik
        telefon: ....... 914303561
        e-mail: ......... isulik@szczecin.uw.gov.pl
  • Piotr Winnicki
        telefon: ....... 91 4303 302
        e-mail: ......... pwinnicki@szczecin.uw.gov.pl

  • Wydział Infrastruktury, Rolnictwa i Rozwoju Regionalnego

  • Paulina Machtelewska
        telefon: ....... 91 4303-644
        e-mail: ......... pmachtelewska@szczecin.uw.gov.pl
  • Rafał Mańczak
        telefon: ....... 91 4303 506
        e-mail: ......... rmanczak@szczecin.uw.gov.pl

  • Wydział Architektury i Gospodarki Przestrzennej

  • Paweł Moliński
        telefon: ....... 91 4303 570
        e-mail: ......... pmolinski@szczecin.uw.gov.pl
  • Daria Pawlenko-Posiadała
        telefon: .......
        e-mail: ......... dwankowska@szczecin.uww.gov.pl
  • Marta Rodziewicz
        telefon: ....... 91 4303 699
        e-mail: ......... mrodziewicz@szczecin.uw.gov.pl
  • Ewelina Wójcik
        telefon: ....... 94 3428 375
        e-mail: ......... ewojcik@szczecin.uw.gov.pl

  • Wydział Gospodarki Nieruchomościami

  • Marta Budnik-Dąbska
        telefon: ....... 91 4303-516
        e-mail: ......... mbudnik@szczecin.uw.gov.pl
  • Monika Karpińska
        telefon: ....... 91 4303 608
        e-mail: ......... mkarpinska@szczecin.uw.gov.pl
  • Marcin Kubiak
        telefon: ....... 91 4303-667
        e-mail: ......... mkubiak@szczecin.uw.gov.pl
  • Justyna Szydłowska
        telefon: ....... 91 4303-549
        e-mail: ......... jszydlowska@szczecin.uw.gov.pl

  • Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców

  • Waldemar Redmer
        telefon: ....... 91 4303 733
        e-mail: ......... wredmer@szczecin.uw.gov.pl
  • Anna Rokosz
        telefon: ....... 94 342 8203
        e-mail: ......... arokosz@szczecin.uw.gov.pl
  • Joanna Zmudziejewska
        telefon: ....... 91 4303 770
        e-mail: ......... jozmu@szczecin.uw.gov.pl

  • Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

  • Hubert Ciosek
        telefon: .......
        e-mail: ......... hciosek@szczecin.uw.gov.pl
  • Robert Drozdowicz
        telefon: ....... 91 4303 330
        e-mail: ......... rdrozdowicz@szczecin.uw.gov.pl
  • Sylwia Kozakiewicz
        telefon: .......
        e-mail: .........
  • Krzysztof Lato
        telefon: ....... 91 4303 624
        e-mail: ......... klato@szczecin.uw.gov.pl
  • Jakub Mirkowicz
        telefon: ....... 3342
        e-mail: ......... jmirowicz@szczecin.uw.gov.pl
  • Artur Onufrejczyk
        telefon: ....... 91 4303 342
        e-mail: ......... aonufrejczyk@szczecin.uw.gov.pl
  • Jacek Sas
        telefon: ....... 91 4303 342
        e-mail: ......... jsas@szczecin.uw.gov.pl
  • Marek Skowroński
        telefon: .......
        e-mail: ......... mskowronski@szczecin.uw.gov.pl
  • Tomasz Spławski
        telefon: ....... 914303342
        e-mail: ......... tsplawski@szczecin.uw.gov.pl
  • Urszula Świerżewska
        telefon: ....... 91 4303 113
        e-mail: ......... uswirzew@szczecin.uw.gov.pl
  • Tomasz Świtkiewicz
        telefon: ....... 91 4303-624
        e-mail: ......... switkiewicz@szczecin.uw.gov.pl
  • Tomasz Wojciechowicz
        telefon: .......
        e-mail: ......... twojciechowicz@szczecin.uw.gov.pl

  • Wydział Kontroli

  • Joanna Bassa
        telefon: ....... 914303888
        e-mail: ......... jbassa@szczecin.uw.gov.pl
  • Łukasz Brzostowski
        telefon: ....... 91 4303-994
        e-mail: ......... lbrzostowski@szczecin.uw.gov.pl
  • Anna Dąbska
        telefon: ....... 91 4303 495
        e-mail: ......... adabska@szczecin.uw.gov.pl
  • Iwona Olesińska
        telefon: ....... 91 4303 514
        e-mail: ......... iolesinska@szczecin.uw.gov.pl
  • Agnieszka Rynkiewicz
        telefon: ....... 91 4303 888
        e-mail: ......... agrynkiewicz@szczecin.uw.gov.pl

  • Biuro Wojewody

  • Jarosław Leszkiewicz
        telefon: ....... 3581
        e-mail: ......... jleszkiewicz@szczecin.uw.gov.pl
  • Agnieszka Muchla
        telefon: ....... 3589
        e-mail: ......... amuchla@szczecin.uw.gov.pl
  • Piotr Pieleszek
        telefon: ....... 91 4303 581
        e-mail: ......... ppieleszek@szczecin.uw.gov.pl

  • Biuro Organizacji i Kadr

  • Katarzyna Herbut
        telefon: ....... 91 4303-355
        e-mail: ......... kherbut@szczecin.uw.gov.pl
  • Agnieszka Januszek
        telefon: ....... 91 4303 521
        e-mail: ......... ajanuszek@szczecin.uw.gov.pl
  • Maria-Magdalena Jaszczyk
        telefon: .......
        e-mail: ......... mjaszczyk@szczecin.uw.gov.pl
  • Anna Kasprzyk
        telefon: ....... 91 4303-355
        e-mail: ......... akasprzyk@szczecin.uw.gov.pl
  • Jan Kępiński
        telefon: ....... 91 4303-442
        e-mail: ......... jkepinski@szczecin.uw.gov.pl
  • Dominika Kruszczyńska
        telefon: ....... 91 4303-633
        e-mail: ......... dkruszczynska@szczecin.uw.gov.pl
  • Wioletta Lejbik
        telefon: ....... 91 4303-666
        e-mail: ......... wlejbik@szczecin.uw.gov.pl
  • Magdalena Maciaszczyk
        telefon: ....... 3501
        e-mail: ......... mmaciaszczyk@szczecin.uw.gov.pl
  • Paweł Michalak
        telefon: ....... 94 3428 210
        e-mail: ......... pmichalak@szczecin.uw.gov.pl
  • Alicja Wójcicka
        telefon: ....... 91 4303-478
        e-mail: ......... awojcicka@szczecin.uw.gov.pl
  • Weronika Wrońska
        telefon: ....... 91 4303-542
        e-mail: ......... wwronska@szczecin.uw.gov.pl

  • Biuro Logistyki i Zamówień Publicznych

  • Małgorzata Białous
        telefon: ....... 91 4303-465
        e-mail: .........
  • Zuzanna Czopek
        telefon: ....... 91 4303-438
        e-mail: ......... zczopek@szczecin.uw.gov.pl
  • Marzena Dzierżawska
        telefon: ....... 91 4303-450
        e-mail: ......... mdzierzawska@szczecin.uw.gov.pl
  • Józef Konecki
        telefon: ....... 91 4303-652
        e-mail: ......... jkonecki@szczecin.uw.gov.pl
  • Monika Kołodziej
        telefon: ....... 91 4303-404
        e-mail: ......... mkolodziej@szczecin.uw.gov.pl
  • Dorota Krawacka
        telefon: .......
        e-mail: ......... dkrawacka@szczecin.uw.gov.pl
  • Marek Margraf - Wojciechowski
        telefon: ....... 91 430 3212
        e-mail: ......... mmargraf@szczecin.uw.gov.pl
  • Andrzej Nowicki
        telefon: ....... 91 4303-295
        e-mail: ......... anowicki@szczecin.uw.gov.pl
  • Agnieszka Pilarska-Zamiela
        telefon: ....... 91 4303-468
        e-mail: ......... apilarska@szczecin.uw.gov.pl
  • Paweł Zieleniecki
        telefon: ....... 94 3428 503
        e-mail: ......... pzieleniecki@szczecin.uw.gov.pl

  • Wojewódzka Inspekcja Geodezyjna i Kartograficzna

  • Jarost Dudek
        telefon: ....... 91 4303 692
        e-mail: ......... jdudek@szczecin.uw.gov.pl
  • Klaudia Orłowska
        telefon: ....... 91 4303-627
        e-mail: ......... korlowska@szczecin.uw.gov.pl

  • Państwowa Straż Łowiecka


    Zespół ds. Ochrony Informacji Niejawnej

  • Jerzy Nitka
        telefon: ....... 91 4303 372
        e-mail: ......... jnitka@szczecin.uw.gov.pl

  • Wojewódzki Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

  • Urszula Sękowska
        telefon: ....... 91 8140-296
        e-mail: ......... usekowska@szczecin.uw.gov.pl

  • Zespół Audytu Wewnętrznego

  • Joanna Sorokin
        telefon: ....... 91 4303-552
        e-mail: ......... jsorokin@szczecin.uw.gov.pl

  • Wydział Koordynacji Świadczeń

  • Joanna Grab
        telefon: ....... 91 4303-070
        e-mail: ......... jgrab@szczecin.uw.gov.pl
  • Agnieszka Sawicka
        telefon: ....... 91 4303 381
        e-mail: ......... asawicka@szczecin.uw.gov.pl

  • Wydział Zdrowia Publicznego i Polityki Społecznej

  • Jacek Araś
        telefon: ....... 91 43 03 489
        e-mail: ......... jaras@szczecin.uw.gov.pl
  • Karolina Czaja-Śmietana
        telefon: ....... 91 4 303 630
        e-mail: ......... kczaja@szczecin.uw.gov.pl
  • Agnieszka Pokładowska
        telefon: ....... 91 4 303 236
        e-mail: ......... apokladowska@szczecin.uw.gov.pl
  • Natalia Widzińska
        telefon: ....... 91 4303 238
        e-mail: ......... nwidzinska@szczecin.uw.gov.pl
  • Izabela Wojtczak-Sikorska
        telefon: ....... 91 4303-688
        e-mail: ......... iwojtczak@szczecin.uw.gov.pl
  • Monika Zwierzchowska
        telefon: ....... 91 4303-269
        e-mail: ......... mzwierzchowska@szczecin.uw.gov.pl

  • Wieloosobowe stanowisko ds. BHP i ochrony PPOŻ

  • Magdalena Borowiecka
        telefon: ....... 91 4303 772
        e-mail: ......... mborowiecka@szczecin.uw.gov.pl
  • Barbara Herman
        telefon: ....... 91 43 03 772
        e-mail: .........

  • Wydział Rozliczeń Zniesionej Gminy Ostrowice

    cofnij do druku na górę