Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Centrum prasowe - Aktualności

Aktualności


1
małe dziecko na macie do zabawy
2019-10-23 nowe!

Kolejne miejsca opieki nad najmłodszymi

36 dodatkowych miejsc opieki nad dziećmi do 3 roku życia powstanie jeszcze w tym roku w dwóch zachodniopomorskich gminach dzięki wsparciu z rządowego programu Maluch+. Wicewojewoda Marek Subocz podpisał dziś umowy na dofinansowanie utworzenia nowych miejsc w gminach Myślibórz i Bobolice. Wartość dotacji dla gmin wynosi 660 tys. zł.

czytaj wiecej
2
logo programu
2019-10-22 nowe!

„MALUCH+”. Można składać oferty konkursowe w nowej edycji programu

Do 13 listopada 2019 r. samorządy mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu „MALUCH+” 2020. Przyznane środki finansowe pozwolą na dofinansowanie tworzenia oraz funkcjonowania miejsc opieki w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów. Na realizację zadań związanych z programem w 2020 roku przeznaczono 400 mln zł.

czytaj wiecej
3
wojewoda przypina odznaczenie
2019-10-21 nowe!

Ludzie kultury odznaczeni w Myśliborzu

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podczas 40. Ogólnopolskiego Spotkania Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki „SMAK” im. Jonasza Kofty w Myśliborzu wręczył odznaki honorowe „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

czytaj wiecej
4
okładka kroniki wydarzeń 2015-2019
2019-10-13

Podsumowanie

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podsumował w obecności parlamentarzystów Pomorza Zachodniego działania administracji rządowej na terenie województwa podejmowane podczas kończącej się kadencji parlamentarnej.

czytaj wiecej
5
logo PRM
2019-10-13

Życzenia z okazji Dnia Ratownika Medycznego

Z okazji Dnia Ratownika Medycznego (13 października) chciałbym złożyć wyrazy uznania i szacunku wszystkim tym, którzy tworzą system Państwowego Ratownictwa Medycznego.

czytaj wiecej
6
wojewoda przy mównicy dziękuje nauczycielom
2019-10-11

Nauczyciele uhonorowani

W obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Szczecinie uczestniczył dziś podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Maciej Kopeć oraz wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc.

czytaj wiecej
7
wspólne zdjęcie uczestników uroczystości
2019-10-10

Odznaczenie dla Piotra Karpowicza

Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości, nadany przez Prezydenta RP wręczył Piotrowi Karpowiczowi wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz.

czytaj wiecej
8
wicewojewoda przypina odznaczenie jednej z wyróżnionych
2019-10-10

Dzień Edukacji Narodowej w Koszalinie

Marek Subocz, wicewojewoda zachodniopomorski uczestniczył w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Koszalinie. Wicewojewoda wręczył nauczycielom odznaczenia państwowe – Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę.

czytaj wiecej
9
dowódca brygady zachęca do wstępowania w szeregi WOT
2019-10-10

WOT buduje Zachodniopomorską Brygadę OT

Chętni do służby w Wojskach Obrony Terytorialnej z województwa zachodniopomorskiego mogą już wstępować w szeregi Terytorialsów. W Szczecinie rusza formowanie dowództwa brygady i pierwszego batalionu. Co ważne, żeby zostać żołnierzem WOT nie trzeba rezygnować z dotychczasowej aktywności. To służba dla tych, którzy chcą połączyć życie osobiste ze służbą wojskową.

czytaj wiecej
10
wspólne zdjęcie wszystkich uczestników uroczystości
2019-10-09

Bezpieczniej i bardziej ekologicznie dzięki nowym wozom dla OSP

4,5 mln zł na nowoczesne wozy ratowniczo-gaśnicze w ramach Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych dla 17 jednostek OSP na Pomorzu Zachodnim.

czytaj wiecej


pokaż archiwalne
cofnij do druku na górę