Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Dla mieszkańców - Mniejszości narodowe i etniczne - Konkursy - Wyniki I edycji wojewódzkiego konkursu dla uczniów wszystkich typów szkół na najlepszy przepis kulinarny „100 smaków Pomorza Zachodniego”.

2019-12-09

Wyniki I edycji wojewódzkiego konkursu dla uczniów wszystkich typów szkół na najlepszy przepis kulinarny „100 smaków Pomorza Zachodniego”.

LAUREACI

1 miejsce – Jakub Guźlecki – PSP im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
2 miejsce – Michał Sawka - Zespół Szkół nr 6, im. St. Stasica w Szczecinku
2 miejsce – Martyna Pacholczyk – Zespół Szkół nr 2 w Pyrzycach
2 miejsce – Paulina Szczygielska – Zespół Szkół nr 5 im. Tadeusz Tańskiego w Stargardzie
3 miejsce – Lena Chmielewska - PSP im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
3 miejsce – Oliwia Dalmata – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Osadników Wojskowych w Mieszkowicach
3 miejsce - Arkadiusz Dunikowski - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Osadników Wojskowych w Mieszkowicach
3 miejsce – Karol Janowski - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Osadników Wojskowych w Mieszkowicach
4 miejsce Wojciech Klimek - Szkoła Podstawowa „Na Głębokiem” w Szczecinie
4 miejsce Zofia Wierzbicka - Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
4 miejsce Daria Bilous - SP nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku
4 miejsce Paweł Puchała - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Szczecinie

WYRÓŻNIENIE

1 Maryna Szkliar Zespół Szkół nr 6, im. St. Stasica w Połczynie Zdroju
2 Valentyna Nikul Zespół Szkół nr 6, im. St. Stasica w Połczynie Zdroju
3 Anna Didych Zespół Szkół nr 6, im. St. Stasica w Połczynie Zdroju
4 Yulia Zeziulina Zespół Szkół nr 6, im. St. Stasica w Połczynie Zdroju
5 Natalia Młudzik Zespół Szkół Specjalnych w Goleniowie
6 Adrian Staciwa Zespół Szkół Specjalnych w Goleniowie
7 Michalina Praszczyk Zespół Szkół Specjalnych w Goleniowie
8 Sara Sochacka Zespół Szkół Specjalnych w Goleniowie
9 Urszula Wierzchowiec Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Szczecinie
10 Ksawery Chomicz SP nr 1 w Białogardzie
11 Alan Głowacki SP nr 1 w Białogardzie
12 Santiago Chomicz SP nr 1 w Białogardzie


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom konkursu oraz opiekunom uczniów dziękujemy!

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz listy gratulacyjne.


Przewodnicząca Jury wojewódzkiego konkursu

Nelli Kopańska

Pełnomocnik Wojewody Zachodniopomorskiego do Spraw Mniejszości Narodowych i Etnicznych


cofnij do druku na górę