ZUW Szczecin
Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Dla przedsiębiorców - Zainwestuj w Zachodniopomorskie
Zarchiwizowana wersja publikowanej treści z dnia: 2014-05-08

Zainwestuj w Zachodniopomorskie
Jak - krok po kroku, założyć własną firmę, co zrobić, aby firma prężnie się rozwijała, skąd i w jaki sposób pozyskać środki finansowe na założenie lub rozwój przedsiębiorstwa, jak pokonywać problemy pojawiające się w bieżącej działalności? Odpowiedzi na te pytania można uzyskać w punktach konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług (KSU).

Konsultanci KSU oferują asystę we wszystkich aspektach zakładania działalności gospodarczej. Usługa asysty kończy się złożeniem przez klienta wniosku o wpis do CEIDG. Wykwalifikowani konsultanci punktów konsultacyjnych KSU poprowadzą przez wszystkie elementy związane z zakładaniem własnego biznesu. W szczególności skonsultują profil planowanej działalności gospodarczej oraz pomogą w przygotowaniu biznesplanu i zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji.

Przedsiębiorcy mogą uzyskać również asystę w prowadzeniu działalności gospodarczej. Obejmuje ona doradztwo w 4 podstawowych obszarach działalności firmy: formalno-prawne obowiązki związane z prowadzeniem firmy, marketing przedsiębiorstwa, organizacja firmy, źródła finansowania dedykowane przedsiębiorcom.

Dzięki unijnemu dofinansowaniu wynoszącemu nawet 90% kosztów asysty, usługa doradztwo w rozpoczynaniu działalności gospodarczej ok. 160 zł netto, asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej ok. 240 zł netto.

W Zachodniopomorskiem działają dwa takie punktu KSU – w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 2 oraz w Stargardzie Szczecińskim przy ul. Bema 6. Dodatkowo konsultanci KSU pełnią w wybrane dni dyżury w Barlinku, Choszcznie, Drawsku Pomorskim, Myśliborzu, Pyrzycach oraz Trzebiatowie. Adresy punktów dostępne są na stronie: http://ksu.parp.gov.pl/pl/oferta_ksu/osrodki_ksu


Więcej informacji na temat działalności KSU można uzyskać pod nr tel. pod numerem: 22 432 89 91 do 93 oraz 801 33 22 02,a także na stronie: http://ksu.parp.gov.pl/pl/oferta_ksu?first=Y
 

Poniżej film promujący atrakcyjność inwestycyjną Zachodniopomorskiego zrealizowany przez ARP S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

Film w wysokiej rozdzielczości można obejrzeć: http://vimeo.com/42255616


informacje:
treść opublikowana dnia: 2014-05-08 o godzinie: 08:13:18 przez użytkownika Piotr Pieleszek

cofnij do druku na górę